Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Makita SKR200Z - LASER ROTACYJNY

Makita SKR200Z -  LASER ROTACYJNY
Makita SKR200Z - LASER ROTACYJNY

Opis:

  • Automatyczny i ręczny tryb obracania lub skanowania w pionie i poziomie
  • Samoczynne poziomowanie
  • Zmienna prędkość obrotowa lasera

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

netto: 2 657,72 zł Cena brutto: 3 269,00 zł
szt.

Lasery rotacyjne - sprawdź naszą ofertę!

Lasery rotacyjne to narzędzia pomiarowe, dzięki którym wykonać można pomiar różnicy wysokości oraz wyznaczyć linie proste. Dzięki swojej obrotowej głowicy lasery rotacyjne są w stanie stworzyć coś w rodzaju wirtualnej przestrzeni odniesienia, która pozwala specjaliście na dokładne odmierzenie danego terenu. Niwelatorów obrotowych można używać w połączaniu ze statywem lub bez niego. Natomiast do jak najdokładniejszego pomiaru zaleca się używać tego narzędzia.

W naszej ofercie znajdą Państwo lasery rotacyjne renomowanych producentów: japońskiej Makity oraz naszego rodzimego Lamigo. Są to firmy, które oferują najwyższą precyzję pomiaru w jak najlepszej cenie.

Niwelatory obrotowe dla profesjonalistów

Zaopatrując się w laser rotacyjny należy zwrócić uwagę dokładność pracy poziomej, zasięg pracy, obroty głowicy, możliwość wyznaczania spadków i dane techniczne diody. Znając te informacje o niwelatorze obrotowym jesteśmy w stanie zakupić urządzenie dokładne i dobrze dobrane do naszych potrzeb. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą laserów rotacyjnych. W razie pojawienia się pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl