Maszyny wulkanizacyjne są niezbędnym wyposażeniem warsztatu wulkanizacyjnego. Jakość sprzętów powinna być jak najwyższa, aby można było w bezpieczny sposób przeprowadzić wszystkie czynności dotyczące opon. W naszej kategorii znajdziesz maszyny wulkanizacyjne, które pochodzą od sprawdzonego producenta urządzeń warsztatowych i budowlanych - Zipper

Dlaczego warto kupić maszyny wulkanizacyjne w sklepie JP-Tech?

Maszyny wulkanizacyjne w sklepie JP-Tech pochodzą od jednych z topowych producentów maszyn i urządzeń. Asortyment naszego sklepu jest wysokiej jakości, co przekłada się na wygodną pracę i długi czas eksploatacji urządzeń. Jeśli nie wiesz jakie maszyny wulkanizacyjne będą odpowiadały Twoim potrzebom - skontaktuj się z naszym zespołem, który służy wiedzą i doradzi w wyborze sprzętu. 

Zipper ZI-RMM94H-230V - Montażownica do opon Zipper ZI-RMM94H-230V - Montażownica do opon
Producent: Zipper
Cena: 7 498,00 zł (netto: 6 095,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Zipper ZI-RMM95 - Maszyna montażowa do opon Zipper ZI-RMM95 - Maszyna montażowa do opon
Producent: Zipper
Cena: 3 899,00 zł (netto: 3 169,92 zł )
szt.
zobacz więcej

Maszyny wulkanizacyjne i inne narzędzia do Twojego warsztatu

Oprócz potężnych maszyn wulkanizacyjnych, w kategorii wyposażenie warsztatu znajdują się urządzenia o mniejszych gabarytach. Posiadamy również kowadłaagregaty prądotwórczewentylatory mobilneosuszacze powietrza. A oprócz tego, wszelki osprzęt związany z przenoszeniem ciężarów w Twoim warsztacie. Czyli narzędzia takie jak wciągarkinaścienne ramiona obrotoweżurawie warsztatowe itp.

Jeżeli nasza oferta wyposażenia do warsztatu Cię zainteresowała, zapraszamy do zakupu. Natomiast, jeżeli masz problem z wyborem, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów i dowiedz się, z czym wiążę się zakup każdej maszyny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl