Czujnik krawędziowy Optimum Czujnik krawędziowy Optimum
Producent: Optimum
Cena: 50,37 zł (netto: 40,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Optimum WP30 - Pryzma kątowa Optimum WP30 - Pryzma kątowa
Producent: Optimum
Cena: 383,92 zł (netto: 312,13 zł )
szt.
zobacz więcej

Narzędzia pomiarowe Optimum

Narzędzia pomiarowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu. Bez odpowiedniego wykonania pomiarów nie jesteśmy w stanie zacząć obróbki lub innego rodzaju pracy. Odpowiednie zmierzenie powierzchni, krawędzi, otworów itd. jest kluczowe do dla pracy w warsztacie. Dzisiejsze narzędzia pomiarowe pozwalają na wykonanie niezwykle dokładnych pomiarów. Skala błędu jest w zasadzie znikoma, co pozwala później na uniknięcie usterek związanych z wykonaniem błędnego pomiaru.

Narzędzi pomiarowych istnieje naprawdę wiele. Nawet znana wszystkim ze szkół plastikowa linijka jest w pewnym sensie przyrządem pomiarowym. Jej zastosowanie i dokładność oczywiście są o wiele mniejsze, ale zamysł jest taki sam. W naszej ofercie można znaleźć narzędzia pomiarowe takie jak laserowy czujnik krawędziowy oraz pryzmę kątową. Są to urządzenia niezwykle dokładne, które używane są przez wielu specjalistów.

Nasza oferta składa się przede wszystkim z narzędzi pomiarowych Optimum. Firma ta jest renomowanym producentem z Niemiec, który od lat zaopatruje wiele warsztatów tego typu przyrządy. Ich urządzenia znane są ze swojej precyzji oraz jakości wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie konkretnych pytań - do kontaktu z naszymi specjalistami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl