Oświetlenie warsztatu to bardzo ważny element wyposażenia. Odpowiednie światło jest w stanie zmienić całkowicie pracę w warsztacie. Praca w ciemnych pomieszczeniach jest o wiele mniej bezpieczna (praca z maszynami i narzędziami warsztatowymi wymaga naszej całkowitej uwagi), o wiele mniej korzystna dla naszego zdrowia (wzrok przy złym oświetleniu szybko się psuje) oraz jest też niewygodna. Oświetlenie warsztatu jak widać jest kluczowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo oświetlenie warsztatu 2 renomowanych producentów: Festool i Makita. Te dwie firmy zapewniają wysoki poziom wykonania swoich urządzeń, które zresztą zawsze są odpowiednio efektywne i wydajne.

Festool DUO - Lampa robocza Festool DUO - Lampa robocza
Producent: Festool
Cena: 1 334,00 zł (netto: 1 084,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Festool DUO-Plus - Lampa robocza Festool DUO-Plus - Lampa robocza
Producent: Festool
Cena: 1 477,00 zł (netto: 1 200,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Festool DUO-Set - Lampa robocza Festool DUO-Set - Lampa robocza
Producent: Festool
Cena: 1 960,00 zł (netto: 1 593,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Flex CL 2000 18,0 - Akumulatorowy reflektor LED Flex CL 2000 18,0 - Akumulatorowy reflektor LED
Producent: FLEX
Cena: 479,00 zł (netto: 389,43 zł )
szt.
zobacz więcej

Oświetlenie warsztatu Festool i Makita

Możemy mieć do czynienia z oświetleniem warsztatu w różnych formach. Producenci oferują dziś wiele różnego rodzaju nowoczesnych rozwiązań, które zastępują powoli tradycyjne metody. Bardzo popularne są lampy robocze, które nie dość, że zapewniają odpowiednie natężenie oświetlenia, to jeszcze są w stanie oświetlać bardzo duże powierzchnie, pod dużym kątem. Są przy tym przystosowane do ciężkich warunków warsztatowych. Takie oświetlenie warsztatu sprawdza się świetnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pojawienia się pytań - czekamy na kontakt z Państwa strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl