Jak zrobić stół warsztatowy? Poradnik 0
Jak zrobić stół warsztatowy?

Chęć do majsterkowania oraz założenia własnego warsztatu to jedno, ale dobór specjalistycznego sprzętu okazać się może dużym wyzwaniem. By móc w pełnym zakresie cieszyć się z możliwości naszego warsztatu, potrzebować niestety będziemy przestrzeni roboczej, narzędzi oraz maszyn, na które nie zawsze nas stać. Na szczęście, istnieją również inne rozwiązania.

czytaj całość »
Narzędzia i wyposażenie warsztatu samochodowego - podstawowe informacje 0
Jak wyposażyć warsztat samochodowy?

Decydując się na prowadzenie własnego warsztatu samochodowego, trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że potrzebować będziemy odpowiedniego sprzętu. Praca z pojazdami wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale również specjalistycznych narzędzi i maszyn, które pozwolą nam na skuteczną diagnostykę a następnie rozwiązywanie problemów. Jak wyposażyć warsztat samochodowy? Dowiedz się jakie są niezbędne narzędzia i wyposażenie warsztatu samochodowego!

czytaj całość »
Frezowanie metalu - co warto wiedzieć? 0
Frezowanie metalu - co warto wiedzieć?

Frezowanie metalu jest kluczowe, jeśli chcemy uzyskać przedmioty o różnorakich kształtach wykonane właśnie z stali. By je wykonać, potrzebować będziemy odpowiedniego sprzętu oraz umiejętności. Najlepsze efekty uzyskamy tylko, jeśli odpowiednio do zadania podejdziemy. Wyjawiamy tajniki precyzyjnego i skutecznego frezowania metalu.

czytaj całość »
Podstawy obróbki metalu - narzędzia i obrabiarki do metalu 0
Podstawy obróbki metalu - narzędzia i obrabiarki do metalu

Do tej pory zajmowaliśmy się problematyką związaną z obróbką drewna oraz własnym warsztatem. Dzisiaj poruszymy tematyką nieco inną, aczkolwiek z przemysłem obróbczym związaną. Chociaż drewno to surowiec używany dziś w przemyśle powszechnie, to nie jest w stanie zastąpić metalu. Jak tego rodzaju obróbka wygląda? Należy skupić się przede wszystkim na odpowiednim sprzęcie. Mamy tutaj na myśli obrabiarki do metalu i narzędzia do obróbki metalu.

czytaj całość »
Polerowanie drewna - czym i w jaki sposób? 1
Polerowanie drewna - czym i w jaki sposób?

Polerowanie drewna to jeden z ostatnich kroków, który podejmuje się podczas obróbki materiału. Jest w zasadzie ostatecznym wykończeniem przedmiotu i nadaniem mu odpowiedniej faktury; może też służyć jego odnowieniu i przywróceniu poprzedniego stanu. Oto kilka porad, jak polerowaniem drewna się zająć.

czytaj całość »
Kategorie bloga
Producenci
Promocje
Aircraft sprężarka kompresor AIRSTAR 503/100
Aircraft sprężarka kompresor AIRSTAR 503/100
3 877,00 zł 2 999,00 zł 3 152,03 zł 2 438,21 zł
szt.
Festool CTL MIDI - Odkurzacz mobilny + Worek Longlife +  Zestaw końcówek
Festool CTL MIDI - Odkurzacz mobilny + Worek Longlife + Zestaw końcówek
3 660,00 zł 2 180,00 zł 2 975,61 zł 1 772,36 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl