Frezowanie aluminium - tajniki procesu 0
Frezowanie aluminium - tajniki procesu

Aluminium to materiał coraz częściej wykorzystywany w produkcji. Zarówno specjaliści obróbki metalu jak i producenci cenią sobie ten materiał, ze względu na jego właściwości takie jak wytrzymałość, plastyczność czy też twardość. Jak jednak materiał ten zachowuje się w trakcie obrabiania? Jak się z nim obchodzić w trakcie tego złożonego procesu? Odpowiadamy.

czytaj całość »
Usuwanie lakieru z drewna - poradnik 0
Usuwanie lakieru z drewna - poradnik

Stary mebel lub kawałek drewna posiada powłokę, która jest dla Ciebie przeszkodą? Chciałbyś zacząć obróbkę materiału, lecz najpierw czeka cię usuwanie lakieru z drewna? Ze wszystkim można sobie poradzić - podpowiadamy, od czego zacząć.

czytaj całość »
Narzędzia dla majsterkowicza - od czego zacząć? 0
Narzędzia dla majsterkowicza - od czego zacząć?

Praca rzemieślnicza w domowym zaciszu wymaga oczywiście odpowiedniego sprzętu. Narzędzia dla majsterkowicza przydadzą się każdemu, kto planuje zacząć pracę z drewnem bądź innym materiałem, albo zamierza podjąć się samodzielnych napraw. Jakie narzędzia są niezbędne? Sprawdź w naszym artykule

czytaj całość »
Jak zrobić stół warsztatowy? Poradnik 0
Jak zrobić stół warsztatowy?

Chęć do majsterkowania oraz założenia własnego warsztatu to jedno, ale dobór specjalistycznego sprzętu okazać się może dużym wyzwaniem. By móc w pełnym zakresie cieszyć się z możliwości naszego warsztatu, potrzebować niestety będziemy przestrzeni roboczej, narzędzi oraz maszyn, na które nie zawsze nas stać. Na szczęście, istnieją również inne rozwiązania.

czytaj całość »
Narzędzia i wyposażenie warsztatu samochodowego - podstawowe informacje 0
Jak wyposażyć warsztat samochodowy?

Decydując się na prowadzenie własnego warsztatu samochodowego, trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że potrzebować będziemy odpowiedniego sprzętu. Praca z pojazdami wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale również specjalistycznych narzędzi i maszyn, które pozwolą nam na skuteczną diagnostykę a następnie rozwiązywanie problemów. Jak wyposażyć warsztat samochodowy? Dowiedz się jakie są niezbędne narzędzia i wyposażenie warsztatu samochodowego!

czytaj całość »
Kategorie bloga
Producenci
Promocje
Quantum  SQ M-13 - Przecinarka taśmowa do metalu - TRANSPORT GRATIS
Quantum SQ M-13 - Przecinarka taśmowa do metalu - TRANSPORT GRATIS
2 781,00 zł 2 599,00 zł 2 260,98 zł 2 113,01 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl