Skrzynie narzędziowe to komplety podstawowych narzędzi niezbędnych w każdym warsztacie, które zostały ekonomicznie upakowane do jednego pojemnika. Taka walizka narzędziowa to często stały element wyposażenie nie tylko warsztatów, ale również domów. Skrzynki narzędziowe dostarczają narzędzi absolutnie podstawowych, bez których nie jesteśmy w stanie w ogóle zacząć naszej pracy. Dobrze jest posiadać kompleksowo wyposażoną walizkę narzędziową, by nie musieć za każdym razem zwracać się do fachowca.

W naszej ofercie posiadamy skrzynie narzędziowe w dużej dostępności. Posiadamy walizki narzędziowe renomowanej firmy PROJAHN, która specjalizuje się w narzędziach. Producent ten znany jest z wysokiej jakości swoich produktów oraz ich niezwykłej precyzji.

PROJAHN -  Skrzynka narzędziowa  1/4" + 1/2" - 91części PROJAHN - Skrzynka narzędziowa 1/4" + 1/2" - 91części
Producent: PROJAHN
Cena: 504,00 zł (netto: 409,76 zł )
szt.
zobacz więcej

Szeroki wybór walizek narzędziowych

Taka walizka narzędziowa powinna wyposażona być zazwyczaj w komplet narzędzi, który pozwoli nam poradzić sobie z podstawowymi usterkami. Skrzynia narzędziowa może być bardziej specjalistyczna, na przykład zawierając zestaw kluczy do konkretnego zastosowania. Nasz wybór walizki narzędziowej powinien być uzależniony od naszych potrzeb i od tego, czy jesteśmy fachowcami czy też laikami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jeżeli nasuną się Państwu jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl