Opcje przeglądania
Menu

Stoły krzyżowe i stoły obrotowe do Twojego warsztatu

Stoły krzyżowe oraz stoły obrotowe to urządzenia służące do pracy z wiertarkami stołowymi bądź frezarkami do metalu. Są wykonane z solidnego materiału i idealnie wspomagają maszyny do obróbki metalu, umożliwiając jeszcze precyzyjniejszą obróbkę poprzez odpowiednią stabilizację oraz redukcję wibracji. Stoły krzyżowe umożliwiają eliminację luzu podczas procesu obróbczego, co poprawia jego jakość. 

Stoły obrotowe z kolei ułatwiają frezowanie oraz wiercenie z podziałem kątowym. Pomagają zachować odpowiedni kąt frezowania oraz wykonywanie detali o skomplikowanych kształtach. Dzięki możliwości obrotu stołu obrotowego możemy wykonać elementy, których z pomocą stołów krzyżowych nie jesteśmy w stanie.

Sprawdź bogatą ofertą stołów krzyżowych i obrotowych!

Poszukujesz jak najlepszej oferty stołów obrotowych oraz krzyżowych? U nas znajdziesz modele renomowanego producenta z Niemiec - Optimum. Firma ta specjalizuje się w tworzeniu precyzyjnego wyposażenia do maszyn. Jej produkty cechują się wysoką jakością  oraz niezwykłą dbałością o szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów obrotowych oraz stołów krzyżowych, a w razie pytań prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl