Elektryczne nożyce do cięcia blachy to narzędzie, które świetnie sprawdza się przy obróbce metalu. Dzięki nim możemy precyzyjnie ciąć metal, blachy i pręty. Dobrej jakości nożyce elektryczne do cięcia blachy posiadają mocne ostrzą wykonane z wytrzymałych materiałów. W tym przypadku najlepsza jest stal HSS, która pozwala na precyzyjne i szybkie cięcie metalu. Dobrze zbudowany uchwyt elektrycznych nożyc do blachy gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika oraz wygodną obsługę narzędzia.

Nożyce do cięcia blachy elektryczne zasilanie

W tej kategorii posiadamy nożyce elektryczne do cięcia blachy, które są zasilane elektrycznie, dlatego praca z takimi elektronarzędziami będzie wymagała ciągłego podłączenia do prądu. Posiadają one przez to większą moc i są bardziej wytrzymałe. Elektryczne nożyce do cięcia blachy powinny nie ważyć za dużo - aby praca była komfortowa i nie obciążały nam rąk.

MakitaJS1601 -  NOŻYCE DO BLACHY MakitaJS1601 - NOŻYCE DO BLACHY
Producent: MAKITA
Cena: 1 634,00 zł (netto: 1 328,46 zł )
szt.
zobacz więcej
Makita JN1601 -  NOŻYCE SKOKOWE DO BLACHY Makita JN1601 - NOŻYCE SKOKOWE DO BLACHY
Producent: MAKITA
Cena: 1 570,00 zł (netto: 1 276,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Makita JN3201J -   NOŻYCE SKOKOWE DO BLACHY Makita JN3201J - NOŻYCE SKOKOWE DO BLACHY
Producent: MAKITA
Cena: 3 052,00 zł (netto: 2 481,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Makita JS1000 -   NOŻYCE DO BLACHY Makita JS1000 - NOŻYCE DO BLACHY
Producent: MAKITA
Cena: 1 841,00 zł (netto: 1 496,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Makita JS1602 -   NOŻYCE DO BLACHY Makita JS1602 - NOŻYCE DO BLACHY
Producent: MAKITA
Cena: 1 634,00 zł (netto: 1 328,46 zł )
szt.
zobacz więcej
Makita JS3201J -  NOŻYCE DO BLACHY Makita JS3201J - NOŻYCE DO BLACHY
Producent: MAKITA
Cena: 2 344,00 zł (netto: 1 905,69 zł )
szt.
zobacz więcej

Elektryczne nożyce do blachy marki Makita

Znajdujące się w ofercie nożyce do cięcia blachy elektryczne pochodzą od marki Makita. Jest to japońska firma, która zajmuje się produkcją elektronarzędzi wysokiej jakości. Stawia sobie za cel precyzję wykonanego sprzętu i wygodę użytkownika. Nożyce elektryczne do cięcia blachy są intuicyjne w obsłudze, dlatego mogą je używać osoby zajmujące się na co dzień obróbką metalu w większych firmach oraz osoby poczatkujące, zajmujące się majsterkowaniem hobbystycznie.

Wybierz nożyce elektryczne do blachy w sklepie JP-Tech

Jeśli szukasz wysokiej jakości nożyc do blachy elektrycznych, które świetnie dadzą sobie radę z cięciem metalu - wybierz z naszej oferty odpowiedni sprzęt. Gdy nie wiesz czym się kierować przy wyborze, skontaktuj się z naszym zespołem. Wspólnie wybierzemy twoje nożyce elektryczne do blachy. 

Nożyce elektryczne do cięcia blachy oraz reszta asortymentu

Nie znalazłeś odpowiednich nożyc do cięcia metalu elektrycznych? Zobacz resztę elektronarzędzi znajdujących się w naszej ofercie. Posiadamy np. bruzdownice, narzędzia wielofunkcyjne, wyrzynarki, pilarki taśmowe oraz piły szablaste.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl