Promienniki podczerwieni do Twojego warsztatu

Promienniki podczerwieni do urządzenia wykorzystujące technologię naświetlania promieniowaniem podczerwonym w celu obróbki, osuszenia lub ogrzania powierzchni. Promienniki podczerwone znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, również warsztatowej. Są wykorzystywane m. in. do przyspieszania schnięcia lakieru. Dziś taki promiennik podczerwieni znajdziemy w każdym większym warsztacie.

Zaopatrując się w takie urządzenie należy mieć na względzie kilka parametrów. Od nich będzie zależeć, czy urządzenie będzie dla nas wystarczająco wydajne. Znajomość powierzchni suszącej to podstawa. Ona informuje nas o tym, jak bardzo urządzenie jest efektywne. Po drugie ważne jest, by znać zakres temperatury promiennika podczerwieni. Za duże lub za małe temperatury mogą tylko zaszkodzić procesowi suszenia. Oprócz tego rzecz jasna należy sprawdzić dane techniczne oraz wagę.

Promienniki podczerwieni z Niemiec

W naszej ofercie znajdą Państwo promienniki podczerwieni renomowanego producenta z Niemiec - Unicraft. Firma ta od lat zajmuje się produkcją wyposażenia warsztatowego. Produkty tej marki są zawsze solidnie wykonane, precyzyjne oraz komfortowe w użytkowaniu. Nie inaczej jest w przypadku promienników podczerwonych. Tak więc zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl