Stoły nożycowe do Twojego warsztatu

Stoły nożycowe to urządzenia, które, dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu, świetnie sprawdzają się w dużych warsztatach spełniając wiele ról. Te maszyny posiadają bardzo przydatną funkcjonalność podnoszenia towaru o dużym ciężarze, co na przykład jest niezbędne podczas załadunku lub rozładunku. Stoły nożycowe sprawdzają się również podczas pracy na wysokości. A wszystko to odbywa się z odpowiednią dla użytkownika wygodą oraz ergonomią pracy.

W naszej ofercie posiadamy modele, które posiadają udźwig nawet wynoszący 1 t. Oprócz maksymalnego obciążenia, przeglądając oferty stołów nożycowych, warto zapoznać się z takimi parametrami jak czas unoszenia, wymiary stołu roboczego, wysokości stołku, moc. Dzięki temu dokładnie zapoznamy się z możliwościami maszyny i będziemy w stanie dokonać dobrego wyboru.

Do naszego sklepu stoły nożycowe dostarcza Unicraft. Jest to renomowany producent wyposażenia do warsztatu, który dostarcza maszyny do największych warsztatów na Zachodzie. Do kompleksowego wyposażenia warsztatu polecamy również zapoznać się ze wózkami paletowymi oraz stołami montażowymi tej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań, nasi specjaliści czekają do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl