Stoły nożycowe to urządzenia, które dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu świetnie sprawdzają się w dużych warsztatach spełniając wiele ról. Te maszyny posiadają bardzo przydatną funkcjonalność podnoszenia towaru o dużym ciężarze co na przykład jest niezbędne podczas załadunku lub rozładunku. Stoły nożycowe sprawdzają się również podczas pracy na wysokości. Wszystko to odbywa się z odpowiednią dla użytkownika wygodą oraz ergonomią pracy.

Do naszego sklepu stoły nożycowe dostarcza producent Unicraft - renomowany producent wyposażenia do warsztatu, który dostarcza maszyny do największych warsztatów na Zachodzie.

Unicraft SHT 1000 - Hydrauliczny stół roboczy z regulacją wysokości Unicraft SHT 1000 - Hydrauliczny stół roboczy z regulacją wysokości
Producent: Unicraft
Cena: 8 610,68 zł (netto: 7 000,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Stół hydrauliczny nożycowy roboczy 1t - Unicraft SHT 1001G Stół hydrauliczny nożycowy roboczy 1t - Unicraft SHT 1001G
Producent: Unicraft
Cena: 10 632,18 zł (netto: 8 644,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft SHT 1001U - Nożycowy hydrauliczny stół roboczy 1t Unicraft SHT 1001U - Nożycowy hydrauliczny stół roboczy 1t
Producent: Unicraft
Cena: 10 982,73 zł (netto: 8 929,05 zł )
szt.
zobacz więcej

Stoły nożycowe do Twojego warsztatu

W naszej ofercie posiadamy stoły nożycowe, które posiadają udźwig nawet wynoszący 1t. Oprócz maksymalnego obciążenia, przeglądając oferty stołów nożycowych, warto zapoznać się z takimi parametrami jak czas unoszenia, wymiary stołu roboczego, wysokości stołka, moc. Dzięki temu dokładnie zapoznamy się z możliwościami maszyny i będziemy w stanie dokonać dobrego wyboru.

Do kompleksowego wyposażenia warsztatu polecamy również zapoznać się ze wózkami paletowymi oraz stołami montażowymi tej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi specjalistami!

Zachęcamy także do zapoznania się z resztą naszego asortymentu, w którym znaleźć można między innymi:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl