Stoły nożycowe to urządzenia, które, dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu, świetnie sprawdzają się w dużych warsztatach spełniając wiele ról. Te maszyny posiadają bardzo przydatną funkcjonalność podnoszenia towaru o dużym ciężarze, co na przykład jest niezbędne podczas załadunku lub rozładunku. Stoły nożycowe sprawdzają się również podczas pracy na wysokości. A wszystko to odbywa się z odpowiednią dla użytkownika wygodą oraz ergonomią pracy.

Do naszego sklepu stoły nożycowe dostarcza Unicraft. Jest to renomowany producent wyposażenia do warsztatu, który dostarcza maszyny do największych warsztatów na Zachodzie.

Unicraft SHT 1000 - Hydrauliczny stół roboczy z regulacją wysokości Unicraft SHT 1000 - Hydrauliczny stół roboczy z regulacją wysokości
Producent: Unicraft
Cena: 8 610,68 zł (netto: 7 000,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Stół hydrauliczny nożycowy roboczy 1t - Unicraft SHT 1001G Stół hydrauliczny nożycowy roboczy 1t - Unicraft SHT 1001G
Producent: Unicraft
Cena: 10 632,18 zł (netto: 8 644,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft SHT 1001U - Nożycowy hydrauliczny stół roboczy 1t Unicraft SHT 1001U - Nożycowy hydrauliczny stół roboczy 1t
Producent: Unicraft
Cena: 10 982,73 zł (netto: 8 929,05 zł )
szt.
zobacz więcej

Stoły nożycowe do Twojego warsztatu

W naszej ofercie posiadamy modele, które posiadają udźwig nawet wynoszący 1 t. Oprócz maksymalnego obciążenia, przeglądając oferty stołów nożycowych, warto zapoznać się z takimi parametrami jak czas unoszenia, wymiary stołu roboczego, wysokości stołku, moc. Dzięki temu dokładnie zapoznamy się z możliwościami maszyny i będziemy w stanie dokonać dobrego wyboru.

Do kompleksowego wyposażenia warsztatu polecamy również zapoznać się ze wózkami paletowymi oraz stołami montażowymi tej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań, nasi specjaliści czekają do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl