W sklepie JP-Tech oferujemy wysokiej jakości szlifierki do ścian i sufitów, które świetnie szlifują duże powierzchnie pokryte gipsem czy gładzią. Wymienne systemy głowic oraz długi uchwyt zapewnia komfort pracy. Prosta konstrukcja szlifierek do ścian i sufitów zapewnia dużą mobilność urządzenia, dzięki czemu szlifowanie zachowuje precyzję i osiąga pożądany efekt. 

Szlifierki do ścian i podłóg marki Flex

Znajdujące się w naszej ofercie szlifierki do ścian i podłóg pochodzą od marki Flex, która jest liderem wśród producentów elektronarzędzi. Niemiecka jakość jest gwarantem profesjonalnego sprzętu o mocnej i trwałej budowie. Flex specjalizuje się w wykonywaniu sprzętów dla profesjonalistów i większych firm. Jednak i taki sprzęt może znaleźć się w rękach zaczynającego majsterkowicza. Szlifierki do ścian i podłóg są bezpieczne w obsłudze, dlatego mogą być używane przez każdego.

Flex GE 5 R + TB-L kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów Flex GE 5 R + TB-L kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów
Producent: FLEX
Cena: 4 359,00 zł (netto: 3 543,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Flex GE 5 + TB-L + SH kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów. Flex GE 5 + TB-L + SH kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów.
Producent: FLEX
Cena: 4 289,00 zł (netto: 3 486,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Flex GE 5 kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów. Flex GE 5 kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów.
Producent: FLEX
Cena: 3 639,00 zł (netto: 2 958,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Flex GE 5 R + TB-L + SH kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów. Flex GE 5 R + TB-L + SH kompaktowa szlifierka do ścian i sufitów.
Producent: FLEX
Cena: 4 639,00 zł (netto: 3 771,54 zł )
szt.
zobacz więcej

Szlifierki do ścian i sufitów

Szlifierki do ścian i do sufitów są wykorzystywane przy remontach, głównie do szlifowania powierzchni wyłożonych gładzią lub gipsem. Dzięki wydłużonemu uchwytowi, praca jest wygodna i komfortowa nawet przez klika godzin. 

Szlifierki do ścian i sufitów w sklepie JP-Tech

W naszej ofercie znajdziesz szlifierki do ścian i sufitów, szlifierki rotacyjne, szlifierki proste i inne szlifierki, polerki i strugi marki Flex. Zapoznaj się resztą naszego asortymentu:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl