Prasy hydrauliczne poziome Metallkraft

Prasy hydrauliczne poziome to wysoce wyspecjalizowane urządzenia, które pomagają z zadaniem profilowania blachy. Sprawdzają się podczas prostowania, zaginania lub innego rodzaju obróbki metalurgicznej. Prasy hydrauliczne poziome są w stanie wywrzeć ogromny nacisk na materiał, a proces prasowania odbywa się właśnie w poziomie, przez co ten typ pracy różni się od tej wykonywanej przez klasyczne prasy warsztatowe.

Oferowane przez nas prasy hydrauliczne sterowane są przez kontroler NC, który ułatwia precyzyjne gięcie materiału. Zaopatrując się w takie urządzenie warto jest zapoznać się z jego następującymi parametrami: maksymalna siła nacisku, giętkość materiału, zdolność gięcia, średnica bolca, prędkość robocza i powrotu oraz wymiary stołu. Wszystkie z tych danych będą nam potrzebne do wyboru urządzenia dostosowanego do naszych potrzeb.

W naszej ofercie znajdują się prasy hydrauliczne poziome niemieckiego producenta Metallkraft. Urządzenia tej marki są wykonane z wysoką precyzją oraz dbałością o potrzeby użytkownika. Na Zachodzie maszyny tej marki znajdziemy w największych zakładach obróbczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl