Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Prasy hydrauliczne poziome to wysoce wyspecjalizowane urządzenia, które pomagają z zadaniem profilowania blachy. Sprawdzają się podczas prostowania, zaginania lub innego rodzaju obróbki metalurgicznej. Prasy hydrauliczne poziome są w stanie wywrzeć ogromny nacisk na materiał, a proces prasowania odbywa się właśnie w poziomie, przez co ten typ pracy różni się od tej wykonywanej przez klasyczne prasy warsztatowe.

W naszej ofercie znajdują się prasy hydrauliczne poziome niemieckiego producenta Metallkraft. Urządzenia tej marki są wykonane z wysoką precyzją oraz dbałością o potrzeby użytkownika

Prasy hydrauliczne poziome marki Metallkraft

Oferowane przez nas prasy hydrauliczne poziome sterowane są przez kontroler NC, który ułatwia precyzyjne gięcie materiału. Zaopatrując się w takie urządzenie warto jest zapoznać się z jego następującymi parametrami: maksymalna siła nacisku, giętkość materiału, zdolność gięcia, średnica bolca, prędkość robocza i powrotu oraz wymiary stołu. Wszystkie z tych danych będą nam potrzebne do wyboru urządzenia dostosowanego do naszych potrzeb.

Prasy hydrauliczne poziome oraz inne narzędzia

Sklep internetowy JP-Tech posiada szeroką ofertę narzędzi i maszyn warsztatowych m.in prasy hydrauliczne poziome lub warsztatowe. Poza nimi posiadamy szeroki wybór na wyposażenie warsztatu. Także są to maszyny do drewna, narzędzia spawalniczemaszyny do metalu czy elektronarzędzia warsztatowe. Jeśli nie wiesz czym sugerować się przy wyborze - skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać odpowiednią maszynę!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl