Prasy hydrauliczne poziome to wysoce wyspecjalizowane urządzenia, które pomagają z zadaniem profilowania blachy. Sprawdzają się podczas prostowania, zaginania lub innego rodzaju obróbki metalurgicznej. Prasy hydrauliczne poziome są w stanie wywrzeć ogromny nacisk na materiał, a proces prasowania odbywa się właśnie w poziomie, przez co ten typ pracy różni się od tej wykonywanej przez klasyczne prasy warsztatowe.

W naszej ofercie znajdują się prasy hydrauliczne poziome niemieckiego producenta Metallkraft. Urządzenia tej marki są wykonane z wysoką precyzją oraz dbałością o potrzeby użytkownika.

Prasy hydrauliczne poziome Metallkraft

Oferowane przez nas prasy hydrauliczne poziome sterowane są przez kontroler NC, który ułatwia precyzyjne gięcie materiału. Zaopatrując się w takie urządzenie warto jest zapoznać się z jego następującymi parametrami: maksymalna siła nacisku, giętkość materiału, zdolność gięcia, średnica bolca, prędkość robocza i powrotu oraz wymiary stołu. Wszystkie z tych danych będą nam potrzebne do wyboru urządzenia dostosowanego do naszych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu!

W naszej ofercie znajdują się także:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl