Opcje przeglądania

Ostrzarki wolnoobrotowe są ważnym elementem wyposażenia warsztatu. Ostrzarki pomogą zachować żywotność naszych narzędzi na jak najdłużej. Taka konserwacja noży lub ostrzy nie tylko je konserwuje, ale również przywraca do pierwotnego stanu, w którym kupiliśmy urządzenie.

W naszej ofercie dostępne są ostrzarki wolnoobrotowe Holzkraft. Producent ten wykazuje się niesamowicie innowacyjnym podejściem do wprowadzania nowych technologii w produkcji maszyn, które ułatwiają pracę zarówno hobbystom jak i wieloletnim profesjonalistom.

Holzkraft NTS 200- Szlifierka wolnoobrotowa na mokro do ostrzenia metalu, noży i wielu narzędzi Holzkraft NTS 200- Szlifierka wolnoobrotowa na mokro do ostrzenia metalu, noży i wielu narzędzi
Producent: HOLZKRAFT
Cena: 737,32 zł 776,13 zł (netto: 599,45 zł 631,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Holzkraft NTS 255 - Szlifierka wolnoobrotowa na mokro do ostrzenia metalu, noży i wielu narzędzi Holzkraft NTS 255 - Szlifierka wolnoobrotowa na mokro do ostrzenia metalu, noży i wielu narzędzi
Producent: HOLZKRAFT
Cena: 1 134,61 zł 1 194,33 zł (netto: 922,45 zł 971,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Ostrzarki wolnoobrotowe - na co zwrócić uwagę?

Zastanawiając się nad kupnem ostrzarki należy zastanowić się, jakiego typu ostrzenie będziemy wykonywać. Dostępne są uniwersalne ostrzarki lub takie, które zostały wyspecjalizowane pod ostrzenie danego typu. Podstawowym podziałem jest rozgraniczenie na szlifierki do ostrzenia na mokro i na sucho. Ostrzenie na mokro odbywa się poprzez zanurzenie w specjalnej kąpieli, która eliminuje efekt przegrzania ostrza, ale szlifowanie w niej przebiega nieco inaczej niż w standardowych ostrzarkach.

Ostrzarki wolnoobrotowe oraz inne maszyny do drewna chętnie pomogą Państwu wybrać nasi specjaliści. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

W ofercie naszego sklepu dostępne są również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl