Opcje przeglądania

Ostrzarki wolnoobrotowe Holkraft

Ostrzarki wolnoobrotowe są tak samo ważnym elementem wyposażenia warsztatu jak choćby same narzędzia. Chcąc zachować żywotność naszych narzędzi na jak najdłużej, musimy o nie dbać, a nic nie będzie tego zrobić równie dobrze co właśnie ostrzarki. Taka konserwacja noży, ostrzy itp. nie tylko je konserwuje, ale również przywraca do pierwotnego stanu, w którym kupiliśmy urządzenie.

Na co zwrócić uwagę kupując ostrzarkę wolnoobrotową?

Zastanawiając się nad kupnem ostrzarki należy zastanowić się, jakiego typu ostrzenie będziemy wykonywać i do czego konkretnie ma nam ostrzarka posłużyć. Są takie typy tych urządzeń, które są uniwersalne, ale są również takie, które zostały wyspecjalizowane pod ostrzenie danego typu. Podstawowym podziałem jest rozgraniczenie na szlifierki do ostrzenia na mokro i na sucho. Ostrzenie na mokro odbywa się poprzez zanurzenie w specjalnej kąpieli, która eliminuje efekt przegrzania ostrza, ale szlifowanie w niej przebiega nieco inaczej niż w standardowych ostrzarkach.

W naszej ofercie posiadamy ostrzarki wolnoobrotowe Holzkraft. Firma ta zdobyła sobie nie lada uznanie na Zachodzie i dziś w zasadzie zdominowały rynek produkcji maszyn i narzędzi. Nic zresztą dziwnego. Producent ten wykazuje się niesamowicie innowacyjnym podejściem do wprowadzania nowych technologii, które ułatwiają pracę zarówno hobbystom jak i wieloletnim profesjonalistom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ostrzarek woloobrotowych oraz innych urządzeń z kategorii maszyny do drewna, a w razie pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

W sklepie dostępne również frezarki do drewna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl