Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

 

 

Holzkraft str 32r  - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami Holzkraft str 32r - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 56 909,00 zł Cena brutto: 69 998,07 zł
szt.
zobacz więcej
Holzkraft str 32l  - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami Holzkraft str 32l - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 65 659,00 zł Cena brutto: 80 760,57 zł
szt.
zobacz więcej
Holzkraft str 62r  - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami Holzkraft str 62r - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 71 249,00 zł Cena brutto: 87 636,27 zł
szt.
zobacz więcej
Holzkraft str 62l  - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami Holzkraft str 62l - Szczotkarka do drewna z dwoma niezależnymi silnikami
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 79 089,00 zł Cena brutto: 97 279,47 zł
szt.
zobacz więcej
Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 300B Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 300B
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 26 276,42 zł Cena brutto: 32 320,00 zł
Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 300BB Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 300BB
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 34 176,42 zł Cena brutto: 42 037,00 zł
Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 600B Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 600B
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 38 408,13 zł Cena brutto: 47 242,00 zł
Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 600BB Szczotkarko-polerka do drewna Holzkraft BM 600BB
Producent: HOLZKRAFT
Cena netto: 47 789,43 zł Cena brutto: 58 781,00 zł

Szczotkarka do drewna - niezbędny element wyposażenia w warsztacie

Szczotkarki do drewna idealnie nadają się do obróbki drewnianych powierzchni. W swoim funkcjonowaniu wykorzystują specjalistyczne szczotki, które służą do szlifowania i postarzania obrabianego drewna. W efekcie tego szczotkarki do drewna pozwalają na uzyskanie charakterystycznego wyglądu. Urządzenia te używane są najczęściej w profesjonalnych warsztatach stolarskich jako specjalistyczny sprzęt modelujący. Ponadto szczotkarka do drewna sprawdza się w innych zadaniach jak oczyszczanie i usuwania wszelkich niedoskonałości z tego materiału. Ich wszechstronność sprawia, że specjaliści z dziedziny stolarstwa za ich pomocą mogą usprawnić proces obróbki i uzyskać nieskazitelne efekty.

Sklep internetowy JP-Tech oferuje niezwykle szeroki asortyment maszyny do drewna, jakimi są szczotkarki do drewna. Każde z tych urządzeń dostępnych na tej stronie zostało wyprodukowane przez renomowanego producenta Holzkraft - firmę, która na Zachodzie zdobyła uznanie na branżowym rynku urządzeń przemysłowych. Dzięki temu każda szczotkarka do drewna cechuje się wysoką jakością wykonania i wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które ułatwią produkcje w każdym zakładzie i nie tylko.

Jak można wykorzystać szczotkarki do drewna?

Szczotkarka do drewna jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem, które pozwala na wykonanie szerokiej gamy zadań podczas obróbki drewna. Oprócz postarzania i szlifowania drewna, szczotkarki do drewna świetnie sprawdzają się podczas dokładnego i sprawnego oczyszczania materiału. Jest to szczególnie ważne podczas przygotowywania elementów do kolejnych procesów obróbczych. Ponadto szczotkarka do drewna może być przydatna do gratowania - czyli wygładzaniu ostrych krawędzi i usuwaniu zadziorów czy innych nierówności, które powstały w materiale. Dzięki temu minimalizowane jest ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

Dzięki swojej wszechstronności szczotkarka do drewna może być wykorzystywana w produkcji mebli czy innych obszarach przemysłowych i budowlanych - nawet podczas remontu. Szczotkarki do drewna będą szczególnie użyteczne wszędzie tam, gdzie obróbka drewna przeprowadzana jest na wysoką skalę, np. w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Oczywiście urządzenia te będą równie przydatne w mniejszych zakładach przemysłu drzewnego oraz w warsztacie stolarza-hobbysty.

Czym cechuje się szczotkarka do drewna?

Szczotkarki do drewna zawdzięczają swoją skuteczność specjalnym szczotkom metalowym, które mogą być wykonane z twardego włosia, czasem też z dodatkiem papieru ściernego. Ponadto możliwy jest wybór różnej szerokości szczotkowania w celu uzyskania pożądanego efektu. Jak zatem wygląda działanie tego urządzenia? Szczotkarka do drewna w swoim działaniu może przypominać szlifierki do drewna - materiał ułożony jest na pasie transportowym, który przesuwa go pod ułożone wyżej rolki. Ich zadaniem jest dociskanie drewna w celu uzyskania odpowiedniego szlifu.

Szczotkarka do drewna może być dowolnie regulowana pod względem posuwu oraz prędkości obrotowej szczotek przy pomocy falowników. Dostosować można również dystans między pod różnymi szczotkami - w tym celu szczotkarka do drewna wyposażona została w specjalne korby. Dodatkowo urządzenia te posiadają specjalne przyciski awaryjne oraz odciągi pyłu dla zachowania należytego bezpieczeństwa i płynności obróbki.

Sprawdź ofertę szczotkarek i innych narzędzi w naszym sklepie!

Szczotkarki do drewna w naszej ofercie to starannie dobrane produkty. Posiadamy modele o różnym zakresie cenowym i predyspozycjach technicznych, aby odpowiadać wymaganiom każdego klienta. Szczotkarki do drewna typu B wyposażone będą w jednoczęściową wersję silnika, a modele BB w dwuczęściową, dostarczając tym samym 2 razy więcej mocy. Modele są również dostępne w dwóch wersjach szerokości roboczej: 300 lub 600 mm.

Przygotowane przez nas dla Państwa szczotkarki do drewna są obarczone gwarancją jakości. Jeżeli mają Państwo trudność z wyborem, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zachęcamy również do zapoznania się z resztą naszej oferty! W asortymencie JP-tech znajdują się takie maszyny jak: frezarki do drewna, wyrówniarki, łuparki do drewna, tokarki do drewna i wiele innych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl