Szczotkarki do drewna Holzkraft

Szczotkarki do drewna to narzędzia służące do obróbki drewnianych powierzchni z pomocą specjalnych szczotek. Służą one do szlifowania i postarzania obrabianego drewna, co nadaje im charakterystycznego zarysu. Szczotkarek używa się dziś w każdym profesjonalnym warsztacie stolarskim, jako specjalistycznego sprzętu modelującego. Takie eksponowanie struktury drewna świetnie również nadaje się do jej oczyszczania i usuwania wszelkich niedoskonałości.

Szczotkarki do drewna w naszej ofercie to starannie dobrane produkty. Posiadamy modele o różnym zakresie cenowym i predyspozycjach technicznych. Szczotkarki do drewna typu B wyposażone będą w jednoczęściową wersję silnika, a modele BB w dwuczęściową, dostarczając tym samym 2 razy więcej mocy. Modele są również dostępne w dwóch wersjach szerokości roboczej: 300 lub 600 mm.

Sprawdź ofertę szczotkarek i innych narzędzi w naszym sklepie!

Każda ze szczotkarek naszym szerokim asortymencie maszyn do drewna asortymencie to model renomowanego producenta Holzkraft, który na Zachodzie zdobył sobie uznanie na branżowym rynku. Przygotowane przez nas dla Państwa szczotkarki do drewna są obarczone gwarancją jakości, a jeżeli mają Państwo trudność z wyborem, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zachęcamy również do zapoznania się z resztą naszej oferty! W asortymencie JP-tech znajdują się takie maszyny jak: frezarki do drewnawyrówniarki, tokarki do drewna i wiele innych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl