Unicraft PHH 1001 - Wózek paletowy nożycowy (paleciak) Unicraft PHH 1001 - Wózek paletowy nożycowy (paleciak)
Producent: Unicraft
Cena: 3 270,63 zł (netto: 2 659,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Wózek nożycowy elektryczny, wózek paletowy Unicraft PHH 1003E Wózek nożycowy elektryczny, wózek paletowy Unicraft PHH 1003E
Producent: Unicraft
Cena: 9 814,23 zł (netto: 7 979,05 zł )
szt.
zobacz więcej

Wózki paletowe nożycowe do Twojego warsztatu

Wózki paletowe nożycowe to maszyny, które służą do przetransportowywania obiektów o dużej masie i gabarytach. Oprócz tego posiadają opcję unoszenia wideł, która pozwala na umieszczanie transportu na wysokości. Maszyny te, mimo swojego przeznaczenia, potrafią być bardzo zwrotne, dzięki zastosowaniu odpowiednich technologicznych rozwiązań, jak to np. zrobiono w modelu paleciaka nożycowego Unicraft PHH 1001. Wózki paletowe nożycowe to urządzenia niezbędne, jeżeli potrzebujemy w naszym warsztacie środka transportu do maszyn i innego tego typu obiektów.

Ważne parametry, na które musisz zwrócić uwagę kupując paletowe wózki nożycowe

Przeglądając ofertę wózków paletowych nożycowych należy zwracać uwagę na parametry takie jak: ładowność, rozmiary wideł, zakres unoszenia - poinformują nas one o możliwościach technicznych urządzenia. Skręt kół, ich średnica, waga urządzenia - te dane będą za to ważne, jeżeli zależy nam na komforcie użytkownika.

Wózki paletowe nożycowe w ofercie JP-tech

W naszej ofercie znajdą Państwo wózki paletowe niemieckiego lidera w branży produkcji urządzeń do warsztatu - Unicraft. Producent ten zajmuje się od lat budowaniem tego typu maszyn. O precyzję i jakość wykonania prezentowanych modeli dba grupa specjalistów, którzy działają z myślą o Państwa zadowoleniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wózków paletowych. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl