Holzkraft  MAT 200 H - Stół montażowo-roboczy do warsztatu Holzkraft MAT 200 H - Stół montażowo-roboczy do warsztatu
Producent: HOLZKRAFT
Cena: 4 143,44 zł (netto: 3 368,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Holzkraft  MAT 300 K - Stół montażowo-roboczy do warsztatu Holzkraft MAT 300 K - Stół montażowo-roboczy do warsztatu
Producent: HOLZKRAFT
Cena: 5 043,28 zł (netto: 4 100,23 zł )
szt.
zobacz więcej

Stoły montażowe dopasowane do Ciebie

Stoły montażowe znaleźć można w każdym warsztacie. Nieważne, czy to amatorskim, czy też profesjonalnym - stół roboczy jest wymagany do pracy rzemieślniczej. Meble te znane wytwarzane są od samego początku istnienia zwodu stolarza. Są to specjalne stoły, które umożliwiają pracę z drewnem. Takie stoły montażowe charakteryzują się zazwyczaj dużymi rozmiarami, przestrzennością (posiadają wiele schowków na narzędzia itp.), stabilną konstrukcją i wytrzymałością.

Stół montażowy powinien być dopasowany do potrzeb rzemieślnika. Przeglądając ofertę stołów montażowych należy zastanowić się nad tym, jakie są nasze możliwości i potrzeby. Zakup ten będzie towarzyszył nam przez kolejne lata naszej pracy, od niego też będzie zależało, czy ta praca będzie dla nas wygodna. Stoły robocze pełnić mogą naprawdę wiele funkcji, dobrze jest więc przemyśleć, czego szukamy.

W naszej ofercie znaleźć można stoły warsztatowe firmy Holzkraft. Jest to niekwestionowany lider na rynku produkcji wyposażenia do warsztatu. Od lat dominują rynek na Zachodzie a teraz ich produkty dostępne są w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów montażowych a w razie ew. pytań do kontaktu z naszym zespołem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl