O nas

JP-Tech zajmuje się już od wielu lat dostarczaniem wyposażenia warsztatu i narzędzi warsztatowych zakładom przemysłowym oraz hobbystom-majsterkowiczom. Nasza firma powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie fachowość obsługi, wysoką jakość oferowanych produktów (np. maszyn do drewna oraz maszyn do metalu) i rzetelny oraz szybki serwis.

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zdobytym głównie w renomowanych firmach niemieckich zajmujących się produkcją i dystrybucją maszyn warsztatowych i produkcyjnych, takich jak Holzkraft, Optimum, Holzstar czy Unicraft. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że jakość oferowanych przez nas maszyn, jak i usług, stoi na najwyższym poziomie dostosowanym do europejskich standardów.


Jesteśmy przedstawicielem niemieckich firm Optimum oraz Holzkraft, które na Zachodzie cenione są za najwyższą jakość oraz perfekcyjny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mają pewność, że nawet po kilku latach będą mieli dostęp do wszystkich części zamiennych. Wśród najpopularniejszych produktów tych firm wyróżnia się wiertarko-frezarki, tokarki do metalu czy walcarki do blachy.

W naszej ofercie znajdziecie również produkty wielu innych renomowanych marek. Oferujemy między innymi narzędzia warsztatowe firmy Aircraft i Cleancraft z którymi współpracujemy od wielu lat. A na tym nasza oferta się nie kończy.

Dzięki licznym kontaktom zagranicznym jesteśmy w stanie znaleźć dla Państwa praktycznie wszystko co potrzeba z zakresu maszyn stolarskich (m.in. szlifierki do drewna, piły stołowe, frezarki do drewna, wyrówniarki czy wiertarki stołowe).

Na naszej hali wystawowej w Słubicach, można obejrzeć produkty oferowane przez naszą firmę, a dzięki rozbudowanej sieci magazynów zapewniamy wysoką dostępność towaru.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn warsztatowych i narzędzi.


Z poważaniem
Zespół „JP-Tech”

 

 

http://Maps-Generator.com/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl