Holzstar TF 200 E- Frezarka do drewna dolnowrzecionowa Holzstar TF 200 E- Frezarka do drewna dolnowrzecionowa
Producent: HOLZSTAR
Cena: 12 023,32 zł (netto: 9 775,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Holzstar TF 200 E + SAA 901- Frezarka do drewna dolnowrzecionowa + Odciąg Holzstar TF 200 E + SAA 901- Frezarka do drewna dolnowrzecionowa + Odciąg
Producent: HOLZSTAR
Cena: 12 954,00 zł (netto: 10 531,71 zł )
szt.
zobacz więcej

Frezarki do drewna / czopiarki - oferta maszyn

Frezarki do drewna i czopiarki to kolejne maszyny zajmujące się obróbką tego materiału. Swoje zastosowanie znajdują głównie w specjalistycznych zakładach stolarskich, ale wielu stolarzy-hobbystów również decyduje się na zakup  tych urządzeń, ze względu na ich funkcjonalność.

Frezarka (lub też czopiarka) do drewna to tylko jedno z gamy narzędzi dostępnych do obróbki tego materiału. Frezarki do drewna służą dziś do tego, za co kiedyś odpowiadało użycie dłuta. Urządzenie to wykorzystuje do takiej pracy tzw. frez, który porusza się ruchem obrotowym i zdejmuje nadmiar materiału z obrabianego drewna. Dzięki takiemu procesowi, uzyskujemy pożądany kształt i możemy zająć się dalszą obróbką.

Sprawdź naszą ofertę frezarek do drewna

Frezarki do drewna i czopiarki w naszej ofercie to produkty niemieckich producentów Holzkraft i Holzstar. Są to liderzy na rynku produkcji maszyn do drewna i zdominowali już Zachodni rynek. Ich maszyny charakteryzują się solidnym wykonaniem, precyzją pracy i komfortem użytkowania, dbając przy tym oczywiście o bezpieczeństwo stolarza. I nie inaczej jest w przypadku frezarek do drewna i czopiarek do drewna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii frezarki do drewna (i czopiarki) i przejrzeniem każdego z produktów, ponieważ różnią się od siebie pod względem technicznym. Są dostosowane do indywidualnych potrzeb stolarza i posiadają inne predyspozycje. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi specjalistami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl