Kobyłki do Twojego warsztatu

Kobyłki znajdziemy dziś w każdym warsztacie. Są to specjalistyczne urządzenia przygotowane właśnie do warunków warsztatowych. Kobyłki pomagają unieść pojazd na odpowiednią wysokość, za pomocą mechanizmu dźwigni. Dziś rodzajów kobyłek mamy dużo, ale cel każdego z nich jest mniej więcej taki sam.

Kobyłki w naszej ofercie wykonane są przez renomowanego producenta z Niemiec. Każdy produkt przeszedł odpowiednie testy oraz jest odpowiednio przygotowany, by móc spełniać swoje zadanie. Kobyłki w naszej ofercie cechuje jakość oraz solidne wykonanie. Każde urządzenie dodatkowo jest opatrzone gwarancją jakości.

Najazdy firmy Unicraft

Najazdy z kolei służą do umiejscowienia pojazdu w takiej pozycji, w której wygodnie będzie wykonywać nam na nim czynności serwisowe. Najazd umieszcza samochód lub inny na niewielkiej wysokości i zapewnia do niego dostęp z każdej strony, nie zajmując przy tym dużo miejsca. W ten sposób najazdy są podstawowym elementem kompleksowego wyposażenia warsztatu.

W naszej ofercie znajdą Państwo najazdy firmy Unicraft, który specjalizuje się w produkcji wyposażenia warsztatowego. Producent ten stawia na solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu właśnie na najazdy tej firmy, np. najazdy samochodowe z tworzywa sztucznego, decyduje się tak wiele osób.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kobyłek i najazdów. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl