Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Kobyłki znajdziemy dziś w każdym warsztacie. Kobyłki warsztatowe to specjalistyczne urządzenia przygotowane właśnie do warunków warsztatowych. Kobyłki pomagają unieść pojazd na odpowiednią wysokość za pomocą mechanizmu dźwigni. Dziś rodzajów kobyłek mamy dużo, ale cel każdego z nich jest mniej więcej taki sam.

Najazdy samochodowe, np. najazdy samochodowe z tworzywa sztucznego służą do umiejscowienia pojazdu w takiej pozycji, w której wygodnie będzie wykonywać nam na nim czynności serwisowe. Najazd umieszcza samochód lub inny na niewielkiej wysokości i zapewnia do niego dostęp z każdej strony, nie zajmując przy tym dużo miejsca. W ten sposób najazdy są podstawowym elementem kompleksowego wyposażenia warsztatu.

Unicraft PK 1 - Mobilny dźwig portalowy o maksymalnym obciążeniu 1 t Unicraft PK 1 - Mobilny dźwig portalowy o maksymalnym obciążeniu 1 t
Producent: Unicraft
Cena: 3 337,24 zł (netto: 2 713,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft UB 3000 - Stojaki zabezpieczające - kobyłki do 3 ton Unicraft UB 3000 - Stojaki zabezpieczające - kobyłki do 3 ton
Producent: Unicraft
Cena: 182,29 zł (netto: 148,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft UB 6000 - Stojaki zabezpieczające, kobyłki do 6 ton Unicraft UB 6000 - Stojaki zabezpieczające, kobyłki do 6 ton
Producent: Unicraft
Cena: 326,01 zł (netto: 265,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Rampy samochodowe Unicraft KR 2000 Rampy samochodowe Unicraft KR 2000
Producent: Unicraft
Cena: 296,80 zł (netto: 241,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Najazdy samochodowe Unicraft KR 2001 Najazdy samochodowe Unicraft KR 2001
Producent: Unicraft
Cena: 500,12 zł (netto: 406,60 zł )
szt.
zobacz więcej

Kobyłki warsztatowe i najazdy samochodowe od renomowanych producentów

Kobyłki warsztatowe i najazdy samochodowe w naszej ofercie wykonane są przez Unicraft - renomowanego producenta z Niemiec specjalizującego się produkcją wyposażenia warsztatowego. Producent ten stawia na solidne wykonaniewysokiej jakości materiały oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Każdy produkt przeszedł odpowiednie testy oraz jest odpowiednio przygotowany, by móc spełniać swoje zadanie. Kobyłki w naszej ofercie cechuje jakość oraz solidne wykonanie. Każde urządzenie dodatkowo jest opatrzone gwarancją jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kobyłek i najazdów oraz sprawdzenia innych produktów, dostępnych w naszym asortymencie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl