K&S KS 1000i - Generator prądu inwertorowy 0,8 kW K&S KS 1000i - Generator prądu inwertorowy 0,8 kW
Producent: K&S
Cena: 1 150,00 zł (netto: 934,96 zł )
szt.
zobacz więcej
K&S KS 2100i - Generator prądowy inwertorowy K&S KS 2100i - Generator prądowy inwertorowy
Producent: K&S
Cena: 1 450,00 zł (netto: 1 178,86 zł )
szt.
zobacz więcej
K&S KS 3200iE S - Generator inwertorowy  2,8 kW K&S KS 3200iE S - Generator inwertorowy 2,8 kW
Producent: K&S
Cena: 3 999,00 zł (netto: 3 251,22 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft PG-I 21 S - Inwerterowy generator prądu – cichy i kompaktowy Unicraft PG-I 21 S - Inwerterowy generator prądu – cichy i kompaktowy
Producent: Unicraft
Cena: 3 548,00 zł (netto: 2 884,55 zł )
szt.
zobacz więcej

Agregaty inwertorowe w szerokiej ofercie

Agregaty inwertorowe to urządzenia zdolne samodzielnie wytworzyć energię. Od swoich pokrewnych modeli różnią się przede wszystkim swoją poręcznością oraz wykorzystywaną technologią. Agregaty inwertorowe charakteryzują się małymi rozmiarami, zmniejszoną ilością wytwarzanego hałasu (co w takich urządzeniach nieraz bywa problemem) oraz stosunkowo niską ceną. Dzięki temu na wybór takiego przenośnego źródła prądu decydują się nie tylko właściciele mniejszych warsztatów, ale również wiele osób, które potrzebuję go do użytku prywatnego.

Agregaty inwertorowe korzystają z najnowszej technologii wytwarzania prądu opartej właśnie o inwerter (falownik), który produkuje "czysty" prąd przemienny zamienianego potem w prądy stały. Następnie po zmniejszeniu fal zniekształceń do najniższej granicy, wyjściowo oddaje "wygładzony" prąd przemienny. Dla użytkownika oznacza to, że agregat inwertorowy jest wciąż wydajny, ale może zachować mniejsze rozmiary i zmniejszyć ilość produkowanego hałasu.

Agregaty inwertorowe w naszym sklepie to produkty renomowanego producenta K&S, który znany jest ze swoich innowacyjnych osiągnięć w branży. Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą agregatów prądotwórczych innych rodzajów. A w razie pytań odnośnie oferty, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl