K&S KS 6000iE S ATS - Agregat prądotwórczy inwertorowy

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena netto: 4 633,33 zł
Cena brutto: 5 699,00 zł 5699.00
ilość szt.

Produkt na Zapytanie

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Könner & Söhnen
Kod produktu: KS_6000iE_S_ ATS

Opis

OPIS

Tylko dla indywidualnych odbiorców energii elektrycznej (urządzenia elektryczne)

Generator inwerterowy KS 6000iES ATS posiada wbudowany układ ATS i może pracować zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym.

Przełącznik obrotowy OFF-RUN po prawej stronie generatora łączy zawór paliwa, wewnętrzny wyłącznik zasilania 12 V i wyłącznik zapłonu. Gdy generator nie jest używany, musi pozostać w pozycji OFF, aby zapobiec rozładowaniu baterii litowej generatora. Generator jest dostarczany z odłączonym akumulatorem, który należy podłączyć przed pierwszym uruchomieniem. Akumulator znajduje się po lewej stronie pod pokrywą. Akumulator jest ładowany z wewnętrznego modułu ładującego, podczas pracy generatora lub gdy na MAINS INPUT występuje napięcie 230 V (niezależnie od położenia przełącznika obrotowego).

Napięcie na MAINS INPUT 230 V jest monitorowane, gdy tylko przełącznik obrotowy jest ustawiony w pozycji RUN i ATS SWITCH w pozycji ON. W przypadku zaniku napięcia 230 V na MAINS INPUT, sterownik ATS uruchamia generator i przełącza zasilanie z sieci na zasilanie z generatora.

KS 6000iES ATS posiada gniazdo CEE 230V 32A, które jest różnie podłączane w zależności od wersji generatora.

Gniazdo CEE 230V 32A jest aktywne zarówno przy pracy z MAINS INPUT jak i przy pracy z agregatu.

Podczas pracy z MAINS INPUT, gniazdo CEE 230V 32A ma taki sam układ (IT, TN, TT), który przechodzi do MAINSINPUT. Generator musi być uziemiony w systemach TT i TN za pomocą kabla miedzianego 6-10 mm² (w zależności od lokalnych przepisów), podłączając jego śrubę uziemiającą do tej samej szyny uziemiającej, do której podłączone jest źródło zasilania 230 V MAINS INPUT. Styk ochronny gniazda PE jest połączony z śrubą uziemiającą generatora.

Gniazdo CEE 230V 32A po przełączeniu zasilania na agregat posiada układ IT z izolowanym punktem neutralnym. Konieczne jest przestrzeganie zasad i środków ochrony dla systemu-IT.

Za pomocą tej wersji generatora możliwe jest zapewnienie jedynie bezpośredniego zasilania rezerwowego odbiorcom energii elektrycznej, którzy mogą pracować zarówno w sieci TN, jak i IT. Zasilenie całego domu w trybie automatycznym jest niemożliwe! Z uwagi na ograniczenie całkowitej mocy przy zasilaniu z sieci energetycznej do 5 kVa (Przy tym podłączeniu cały prąd z sieci przepływa przez generator)

Jeżeli chcesz w trybie automatycznym zasilać określone odbiorniki energii elektrycznej lub ich grupy (dom, biuro itp.) w sieci TN z uziemionym przewodem neutralnym, zalecamy zastosowanie Wersji 2 generatora KS 6000iE S ATS Wersji 2.

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI:

Niniejszy materiał informacyjny ma na celu objaśnić możliwości generatora i jego zastosowaniepowyższy tekst może być traktowany jedynie jako zalecenia, które należy dostosować do okoliczności i warunków podczas instalacji. Sama instalacja musi być przeprowadzona przez wykwalifikowany personel z odpowiednimi uprawnieniami zgodnie ze wszystkimi normami instalacyjnymi i przepisami obowiązującymi w miejscu instalacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowe wykonanie instalacji i podłączenia oraz ich konsekwencji.

Czysta fala sinusoidalna

CZYSTA FALA SINUSOIDALNA

Wbudowana jednostka elektroniczna ze sterowaniem mikroprocesorowym steruje pracą generatora i zapewnia stabilne napięcie wyjściowe 230V 50Hz w postaci sinusoidalnej, co zapewnia niezawodną pracę czułej elektroniki.

Niezawodne silniki

NIEZAWODNE SILNIKI

Markowy niezawodny silnik K&S wyróżnia się zwiększoną odpornością na zużycie, długotrwałą i stabilną pracą, spełnia wszystkie europejskie normy jakości, w tym nowoczesną normę środowiskową EURO V.

Tryb oszczędny ekonomiczny

TRYB OSZCZĘDNY EKONOMICZNY

Tryb oszczędzania paliwa TRYB EKONOMICZNY zmniejsza zużycie paliwa nawet o 50% przy niskich obciążeniach poprzez redukcję prędkości obrotowej silnika.

Wbudowany automatyczny system (АТS)

WBUDOWANY AUTOMATYCZNY SYSTEM (АТS)

Generator wyposażony jest w funkcję automatycznego załączania rezerwy. Wbudowana jednostka automatyczna pozwala generatorowi kontrolować obecność zasilania z sieci zewnętrznej i automatycznie uruchamia generator w przypadku przerwy w dostawie prądu, po powrocie zasilania sieciowego automatycznie wyłącza generator bez interwencji użytkownika.

Ergonomiczny panel sterowania

ERGONOMICZNY PANEL STEROWANIA

Ergonomiczny panel sterujący wyposażony jest w: wyświetlacz LED, przełącznik trybu ekonomicznego, a także przycisku RESET do zerowania układu sterowania (w przypadku zadziałania wyłącznika) i przywrócenia napięcia zasilającego. Monitorowanie wszystkich kluczowych wskaźników stanu pracy: zabezpieczenie przed przeciążeniem, automatyczne zatrzymanie przy niskim poziomie oleju.

Niski poziom hałasu

NISKI POZIOM HAŁASU

Odporna na hałas obudowa zapewnia poziom hałasu 70dB (Lpa 7m), wygodę użytkowania i wygodny transport, wyposażona w system transportowy ułatwiający przemieszczanie.

Alternator z 100% uzwojeniem miedzianym

ALTERNATOR Z 100% UZWOJENIEM MIEDZIANYM

W generatorach inwertorowych Könner & Söhnen jest zainstalowany niezawodny bezszczotkowy alternator ze 100% uzwojeniem miedzianym. Wysokiej jakości i kompaktowy alternator z magnesami trwałymi jest umieszczony w plastikowej obudowie i może wytrzymać maksymalne obciążenia bez żadnych uszkodzeń, gwarantując długotrwałą niezawodną pracę agregatu prądotwórczego.

Zestaw transportowy

ZESTAW TRANSPORTOWY

Generatory inwerterowe Könner & Söhnen są wyposażone w system transportowy ułatwiający przemieszczanie. Dwa kółka i podnoszona rączka podczas przemieszczania generatora zapewniają wygodny transport i mobilność urządzenia.

DANE TECHNICZNE

Przeznaczenie
tylko dla indywidualnych odbiorców energii elektrycznej (urządzenia elektryczne).
Napięcie, V
230
Moc maksymalna, kW
5.5
Moc nominalna, kW
5.0
Częstotliwość, Hz
50
Prąd max, A
23.9
Gniazda
1 x CEE 230 V 32 A
Uruchomienie
Ręczne/elektryczne/auto
Pojemność zbiornika paliwa, l
11
Wyświetlacz LED
Woltaż, częstotliwość, licznik motogodzin
Poziom hałasu Lpa/Lwa, dB
70/95
Model silnika
KS 240i
Pojemność silnika, cm3
223
Rodzaj silnika
Benzynowy 1-cylindrowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem
Moc wyjściowa, KM
7.5
Możliwość równoległego połączenia generatorów
-
ATS wejście
Wbudowany ATS
Pojemność zbiornika oleju, l
0.7
Akumulator, Ah
1.6
Rodzaj uzwojenia
Miedziany
Wymiary brutto (DxSxW), mm
640х425х600
Waga netto, kg
40
Waga brutto, kg
43.4

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl