Opcje przeglądania

Gratownice do metalu są niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu. Dzięki swojej technologii, te urządzenia odpowiadają za usuwanie ostrych niedoskonałości powstałych na materiale w trakcie obróbki. Te pozostałości nazywa się gratami, skąd później wzięła się nazwa urządzeń. Stępnie ostrych krawędzi urządzeniem do gratowania jest bardzo ważną częścią całego procesu obróbczego. Takie ostre elementy są bardzo nieestetyczne oraz są w stanie zagrozić nawet zdrowiu człowieka.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do gratowania firmy Metallkraft. Jest to renomowany producent z Niemiec, który od lat zajmuje się produkcją maszyn do metalu. Jest zachodnim liderem w branży, a jego maszyny nigdy nie zawodzą.

Metallkraft KE 100 - Frezarka krawędziowa, gratownica do metalu Metallkraft KE 100 - Frezarka krawędziowa, gratownica do metalu
Producent: Metallkraft
Cena: 6 039,98 zł (netto: 4 910,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Gratownik do otworów Metallkraft KE 6-2 Gratownik do otworów Metallkraft KE 6-2
Producent: Metallkraft
Cena: 2 814,92 zł (netto: 2 288,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Szlifierka szczotkowa, wygładzarka Metallkraft  BEG 250 S Szlifierka szczotkowa, wygładzarka Metallkraft BEG 250 S
Producent: Metallkraft
Cena: 12 490,10 zł (netto: 10 154,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Metallkraft BEG 250 - Szlifierko-wygładzarka szczotkowa Metallkraft BEG 250 - Szlifierko-wygładzarka szczotkowa
Producent: Metallkraft
Cena: 8 447,09 zł (netto: 6 867,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Optimum GB 250B -  Gratownica szczotkowa do użytku półprofesjonalnego Optimum GB 250B - Gratownica szczotkowa do użytku półprofesjonalnego
Producent: Optimum
Cena: 2 382,57 zł (netto: 1 937,05 zł )
szt.
zobacz więcej

Gratownice w JP-Tech

W naszym sklepie posiadamy wiele różnych gratownic. Znajdą Państwo m. in. gratowniki do otworów, do promieni wewnętrznych, szlifierko-wygładzarki oraz frezarki krawędziowe. Warto jest zapoznać się z parametrami każdego z tych urządzeń, tak by wiedzieć, jakiego zakupu się podejmujemy. Taki gratownik do otworów Metallkraft KE 6-2 to na przykład idealne urządzenie przygotowywania spoin lub czystych krawędzi, z kolei szlifierka szczotkowa Metallkraft BEG 250 S to urządzenie, które zajmuje się specjalną obróbką stali z pomocą odpowiedniej technologii.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gratowników. W razie konkretnych pytań, zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami.

W naszej ofercie można znaleźć również walcarki do blachy, przenośniki rolkowe oraz spęczarki do metalu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl