Wagi magazynowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu. Bez niej niemożliwe byłyby pomiary wielu urządzeń o dużych gabarytach i o dużym ciężarze. Dzięki swojej technologii, wagi magazynowe są w stanie zważyć nawet obiekty o wadze do 10 ton. Mało tego, nie dość, że urządzenia te są niezwykle wytrzymałe i zdolne do takich stawienia czoła takim wyzwaniom, to są również dokładne. Błąd pomiarowy to rzadkość, a wszystko to dzięki niesamowitej precyzji.

W naszym sklepie znajdą Państwo wagi magazynowe renomowanego producenta Unicraft. Firma ta dostarcza wyposażenie do największych warsztatów na Zachodzie. Specjaliści wybierają tego producenta ze względu na precyzję jego maszyn oraz niesamowitą jakość wykonania. A wszystko to przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i komfortu użytkowania

Unicraft HW 50 - Kompaktowa waga do  ładunków 50 kg Unicraft HW 50 - Kompaktowa waga do ładunków 50 kg
Producent: Unicraft
Cena: 695,26 zł (netto: 565,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft KW 50 - Waga dźwigowa 5 t Unicraft KW 50 - Waga dźwigowa 5 t
Producent: Unicraft
Cena: 3 036,93 zł (netto: 2 469,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft KW 100 - Waga dźwigowa 10 t Unicraft KW 100 - Waga dźwigowa 10 t
Producent: Unicraft
Cena: 4 147,01 zł (netto: 3 371,55 zł )
szt.
zobacz więcej

Wagi magazynowe do warsztatu

Przeglądając oferty wag magazynowych warto jest zwrócić uwagę na kilka parametrów. Maksymalny udźwig to jedno, powinniśmy jednak zapoznać się również z maksymalnym przeciążeniem, stopniowaniem wyświetlacza, czasem stabilizacji oraz rozmiarami samego urządzenia. Niektóre wagi magazynowe potrafią zajmować naprawdę dużo miejsca, więc mogą nie zmieścić się do każdego warsztatu.

Zachęcamy do zapoznania się z wagami magazynowymi w naszym sklepie. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, nasz zespół specjalistów czeka do Waszej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl