Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Odciąg spawalniczy Schweisskraft SRF Master Odciąg spawalniczy Schweisskraft SRF Master
Producent: Schweisskraft
Cena netto: 8 264,05 zł Cena brutto: 10 164,78 zł
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft  SRF SmartFil - Mobilny odciąg spawalniczy Schweisskraft SRF SmartFil - Mobilny odciąg spawalniczy
Producent: Schweisskraft
Cena netto: 14 059,05 zł Cena brutto: 17 292,63 zł
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft Urządzenie filtrujące SRF Maxi Schweisskraft Urządzenie filtrujące SRF Maxi
Producent: Schweisskraft
Cena netto: 20 509,55 zł Cena brutto: 25 226,75 zł
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft Urządzenie filtrujące SRF Maxi C Schweisskraft Urządzenie filtrujące SRF Maxi C
Producent: Schweisskraft
Cena netto: 30 019,05 zł Cena brutto: 36 923,43 zł
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft SRF VacuFil 125 - Urządzenie odciągowe do palników spawalniczych Schweisskraft SRF VacuFil 125 - Urządzenie odciągowe do palników spawalniczych
Producent: Schweisskraft
Cena netto: 30 399,05 zł Cena brutto: 37 390,83 zł
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft SRF VacuFil 125i - Urządzenie odciągowe do palników spawalniczych Schweisskraft SRF VacuFil 125i - Urządzenie odciągowe do palników spawalniczych
Producent: Schweisskraft
Cena netto: 36 574,05 zł Cena brutto: 44 986,08 zł
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft SRF WallMaster - Filtr dymu i pyłu spawalniczego Schweisskraft SRF WallMaster - Filtr dymu i pyłu spawalniczego
Producent: Schweisskraft
Cena netto: 6 079,05 zł Cena brutto: 7 477,23 zł
szt.
zobacz więcej

Niezawodne odciągi spawalnicze w Twoim warsztacie!

Odciągi spawalnicze potrzebne są do każdego warsztatu, który zajmuje się pracami takimi jak szlifowanie, cięcie lub spawanie. Są to prace wymagające niemałej precyzji, dlatego też należy używać przy nich najwyższej jakości urządzeń. Odciągi spawalnicze pełnią jeszcze jedną niezwykle ważną funkcję, a mianowicie zapewniają one odpowiednie warunki bezpieczeństwa pracy. Brak odpowiedniego odciągu spawalniczego w miejscu pracy sprawia, że nie można mówić o spełnieniu przepisów BHP. Podczas wielu warsztatowych prac powstaje szkodliwy dym, który może uszkodzić wiele z naszych narządów lub nawet wywołać trwałe uszkodzenia w całym układzie. Odciągi spawalnicze są w stanie nas przed tym uchronić, dlatego są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego warsztatu.

W naszej ofercie znajdują się odciągi spawalnicze firmy Schweisskraft. Jest to firma specjalizująca się w produkcji maszyn i narzędzi dla przemysłu spawalniczego pochodząca z Niemiec.

Zainwestuj w najlepsze odciągi spawalnicze i zapewnij sobie bezpieczeństwo

Świetnie zdajemy sobie sprawę z niezwykle ważnej roli, jaką pełnią odciągi spawalnicze w warsztacie, dlatego też sprowadzamy do naszego sklepu tylko i wyłącznie sprawdzony i przetestowany sprzęt. W naszej ofercie znajdują się odciągi spawalnicze firmy Schweisskraft, która od lat specjalizuje się w produkcji maszyn i narzędzi dla przemysłu spawalniczego. Produkty tego niemieckiego producenta cieszą niesłabnącą popularnością wśród użytkowników z całej Europy. Konsumenci doceniają ich trwałość, precyzyjne wykonanie, wygodne użytkowanie oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Odciągi spawalnicze w niskich cenach

Urządzenia te filtrują oraz odpylają powietrze w taki sposób, aby nasze miejsce pracy miało stały dostęp do czystego powietrza, którym da się oddychać. Zaopatrując się w odciągi spawalnicze, warto jest zapoznać się z ich następującymi parametrami, takimi jak: stopień filtrowania, powierzchnia filtracji, skuteczność filtracji oraz wydatek. W ten sposób będziemy wiedzieć, czy model będzie wystarczająco wydajny dla naszego miejsca pracy. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz odciągi spawalnicze, które spełnią wszystkie Twoje aktualne potrzeby. Dodatkowo odciągi spawalnicze znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w konkurencyjnych cenach, co z pewnością ułatwi Ci zakup! Nie czekaj i już teraz zagwarantuj sobie czyste i bezpieczne powietrze w miejscu pracy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie nasunięcia się wątpliwości - nasz zespół czeka do Państwa dyspozycji. Sprawdź również inne nasze produkty w ofercie sklepu: 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl