Zadaj pytanie on-line

Odciągi spawalnicze potrzebne są do każdego warsztatu, który zajmuje się pracami tak szlifowanie, cięcie lub spawania. Zapewniają one odpowiednie warunki bezpieczeństwa pracy. Bez odpowiedniego odciągu spawalniczego w miejscu pracy, nie można mówić o spełnieniu przepisów BHP. Podczas wielu warsztatowych prac powstaje szkodliwy dym, który może uszkodzić wiele z naszych narządów lub nawet wywołać trwałe uszkodzenia w całym układzie. Sam sprzęt BHP może nie wystarczyć - trzeba sięgnąć po odciąg spawalniczy.

W naszej ofercie znajdują się odciągi spawalnicze firmy Schweisskraft. Jest to firma specjalizująca się w produkcji maszyn i narzędzi dla przemysłu spawalniczego pochodząca z Niemiec.

Odciąg spawalniczy Schweisskraft SRF Master Odciąg spawalniczy Schweisskraft SRF Master
Producent: Schweisskraft
Cena: 7 360,38 zł (netto: 5 984,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft  SRF SmartFil - Mobilny odciąg spawalniczy Schweisskraft SRF SmartFil - Mobilny odciąg spawalniczy
Producent: Schweisskraft
Cena: 13 319,73 zł (netto: 10 829,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Schweisskraft SRF Maxi -  Odciąg spawalniczy Schweisskraft SRF Maxi - Odciąg spawalniczy
Producent: Schweisskraft
Cena: 18 928,53 zł (netto: 15 389,05 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Schweisskraft SRF Maxi C - Kompaktowy i wytrzymały odciąg filtrujący Schweisskraft SRF Maxi C - Kompaktowy i wytrzymały odciąg filtrujący
Producent: Schweisskraft
Cena: 27 925,98 zł (netto: 22 704,05 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Schweisskraft SRF WallMaster - Filtr dymu i pyłu spawalniczego Schweisskraft SRF WallMaster - Filtr dymu i pyłu spawalniczego
Producent: Schweisskraft
Cena: 5 724,48 zł (netto: 4 654,05 zł )
szt.
zobacz więcej

Odciągi spawalnicze w niskich cenach

Urządzenia te filtrują oraz odpylają powietrze w taki sposób, aby nasze miejsce pracy mało stały dostęp do powietrza, którym da się oddychać. Zaopatrując się w odciągi spawalnicze, warto jest zapoznać się z ich następującymi parametrami: ilu stopniowe jest filtrowanie, powierzchnia filtracji, skuteczność filtracji oraz wydatek. W ten sposób będziemy wiedzieć, czy model będzie wystarczająco wydajny dla naszego miejsca pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie nasunięcia się wątpliwości - nasz zespół czeka do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl