Opcje przeglądania
K&S KS 50 - Pompa do wody czystej K&S KS 50 - Pompa do wody czystej
Cena netto: 942,28 zł Cena brutto: 1 159,00 zł
K&S KS 50 HP - Pompa wysokiego ciśnienia K&S KS 50 HP - Pompa wysokiego ciśnienia
Cena netto: 1 300,00 zł Cena brutto: 1 599,00 zł
K&S KS 80 - Pompa spalinowa do czystej wody K&S KS 80 - Pompa spalinowa do czystej wody
Cena netto: 1 023,58 zł Cena brutto: 1 259,00 zł
K&S KS 80 TW - Pompa do wody brudnej K&S KS 80 TW - Pompa do wody brudnej
Cena netto: 1 625,20 zł Cena brutto: 1 999,00 zł
K&S KS 80CW - Pompa do płynów agresywnych K&S KS 80CW - Pompa do płynów agresywnych
Cena netto: 1 300,00 zł Cena brutto: 1 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
K&S KS 80MW - Motopompa do wody silnie zanieczyszczonej K&S KS 80MW - Motopompa do wody silnie zanieczyszczonej
Cena netto: 3 251,22 zł Cena brutto: 3 999,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pompy do wody spalinowe - poznaj ich zalety

Pompy do wody spalinowe to użyteczne maszyny, które przydadzą się w pielęgnacji każdego ogrodu i nie tylko. Urządzenia te świetnie sprawdzają się do pompowania różnego rodzaju cieczy, które nie zawierają odpadków oraz innych elementów stałych. W naszej ofercie znajdują się również dedykowane pompy spalinowe do wody brudnej. Zastosowanie silnika spalinowego zapewnia optymalną moc pompowania, dzięki czemu poniższe maszyny ogrodnicze to częsty wybór do osuszania większych zbiorników wodnych.

Choć pompy wodne elektryczne są również często wybieranym wariantem, to wielu klientów wciąż decyduje się właśnie na spalinowe pompy wodne. Dlaczego? Jest to spowodowane przede wszystkim niezawodną wydajnością i wytrzymałością ich urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. model marki Cleancraft - niemieckiego lidera w branży, którego pompy wodne spalinowe dostępne są w różnych wariantach.

Pompy do wody spalinowe dla Twojego ogrodu

Z pomocą spalinowych pomp wodnych można zaprojektować system nawadniania grządek lub terenów zielonych. Urządzenia te również sprawdzą się w zraszaniu pól rolniczych bądź w tłoczeniu wody ze zbiorników takich jak studnia bądź fontanna. Pompy wodne spalinowe ułatwiają także osuszanie terenu po nasilonych opadach czy zalaniach lub napełnienie basenu.

Czym warto kierować się podczas wyboru produktu? Zastanawiając się nad zakupem pompy spalinowej do wody należy zwrócić uwagę na jej obszar zastosowania, wydajność pompowania oraz ciśnienie tłoczenia.

Pompy spalinowe do wody i nie tylko w sklepie JP-Tech

Pompy wody spalinowe to nie jedyne produkty dostępne na tej stronie - JP-Tech oferuje szeroki wybór urządzeń do profesjonalnych prac w ogrodzie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie potrzeby - zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również glebogryzarki ogrodowe, dmuchawy elektryczne, świdry ziemne oraz wiele innych! Zadbaj o teren na swojej działce już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl