Smarownice pneumatyczne to urządzenia pozwalające na pompowanie smaru w wygodny, wydajny oraz bezpieczny sposób. Dzięki zastosowaniu technologii sprężonego powietrza, narzędzie to jest bardzo efektywne i pozwala na komfortową pracę nawet w najcięższych warunkach. Smarownice pneumatyczne stosowane są dziś w każdym większym zakładzie przemysłowym, ale również w przydomowych warsztatach bądź nawet w domostwach majsterkowiczów.

W naszej ofercie znajdą Państwo smarownice pneumatyczne firmy Aircraft. Ten niemiecki producent specjalizuje się w produkcji maszyn w oparciu o technologie pneumatyczne. Urządzenia tej marki są wykonane z najwyższej jakości materiałów i przede wszystkim z myślą o efekcie pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań - do kontaktu z naszymi specjalistami.

Aircraft FPS PRO - Smarownica pneumatyczna Aircraft FPS PRO - Smarownica pneumatyczna
Producent: Aircraft
Cena: 158,92 zł 167,28 zł (netto: 129,20 zł 136,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Aircraft FPS PRO AUTOMATIC - Automatyczna smarownica pneumatyczn Aircraft FPS PRO AUTOMATIC - Automatyczna smarownica pneumatyczn
Producent: Aircraft
Cena: 350,55 zł 369,00 zł (netto: 285,00 zł 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Aircraft FPS PRO D - Smarownica pneumatyczna Aircraft FPS PRO D - Smarownica pneumatyczna
Producent: Aircraft
Cena: 356,39 zł 375,15 zł (netto: 289,75 zł 305,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Zaopatrując się w smarownicę pneumatyczną należy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Automatyczne dozowanie jest dziś pewnego rodzaju standardem, który posiadać powinna smarownica pneumatyczna. W grę wchodzi również oczywiście ciśnienie robocze, rodzaj wkład, zapotrzebowanie powietrza oraz rzecz jasna waga i typ uchwytu. Wszystkie te parametry powinny być nam znane przed zakupem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl