Opcje przeglądania

Spalinowe pompy wodne to maszyny długo już znane człowiekowi, jednak są wciąż cenione za swoją użyteczność. Chodź dziś stara się odchodzić od tego typu rozwiązań, ponieważ wytwarzają niekorzystne dla środowiska substancje, to niestety czasem wciąż trudno jest znaleźć odpowiedni substytut. Stąd spalinowe pompy wodne towarzyszyć nam będą pewnie jeszcze przez wiele lat.

Choć pompy wodne elektryczne zaczynają powoli wypierać modele klasyczne, to wielu wciąż decyduje się właśnie na spalinowe pompy wodne. W naszej ofercie znajdą Państwo modele Cleancrat - niemieckiego lidera w branży.

Spalinowe pompy wodne do Twojego ogrodu

Z pomocą spalinowych pomp wodnych można zaprojektować system nawadniania grządek, lub terenów zielonych. Urządzenia te również sprawdzą się w zraszaniu pól rolniczych bądź w tłoczeniu wody ze zbiorników takich jak studnia bądź fontanna. Zastanawiając się nad zakupem spalinowej pompy wodnej należy zwrócić uwagę na jej obszar zastosowania, wydajność pompowania oraz ciśnienie tłoczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie potrzeby - zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również glebogryzarki ogrodowe, dmuchawy elektryczne oraz wiele innych maszyn ogrodniczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl