HOLZKRAFT szlifierka długotaśmowa LBSM 2505 ESE HOLZKRAFT szlifierka długotaśmowa LBSM 2505 ESE
Producent: HOLZKRAFT
Cena: 31 231,00 zł (netto: 25 391,06 zł )
szt.
zobacz więcej
HOLZKRAFT szlifierka długotaśmowa LBSM 3005 ESE HOLZKRAFT szlifierka długotaśmowa LBSM 3005 ESE
Producent: HOLZKRAFT
Cena: 32 242,00 zł (netto: 26 213,01 zł )
szt.
zobacz więcej
HOLZKRAFT szlifierka długotaśmowa LBSM 2505 HOLZKRAFT szlifierka długotaśmowa LBSM 2505
Producent: HOLZKRAFT
Cena: 14 260,00 zł (netto: 11 593,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Szlifierki długotaśmowe do drewna dla profesjonalistów

Szlifierki długotaśmowe do drewna to urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie w najbardziej specjalistycznych zakładach obróbczych. Używane są do obróbki materiałów o specyficznych wymiarach, czyli o dużej długości. Dzięki swojej charakterystycznej budowie, takie podłużne, niewymiarowe deski nie będą problemem. Do tego właśnie te maszyny zostały stworzone.

Specyfika szlifierek długotaśmowych do drewna opiera się oczywiście głównie na wymiarach stołu oraz taśmy maszyny. Warto jest zapoznać się również z wysokością stołu ustawiania, wznosem poprzecznym, wymiarami trzewika oraz danymi gabarytowymi, i możliwościami napędowymi. Wszystko to złożone w całość określi nam zdolności danej szlifierki taśmowej do drewna.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia tego typu dostarczone do naszego sklepu przez markę Holzkraft. Ten producent od wielu lat zajmuje się produkcją maszyn do drewna, a jego produkty zawsze są dobrze wykonane, precyzyjne, wydajne oraz komfortowe w użyciu - nie inaczej jest w przypadku szlifierek długotaśmowych. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl