Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Wykrojnik do blachy - Metallkraft HPS 60S Wykrojnik do blachy - Metallkraft HPS 60S
Producent: Metallkraft
Cena netto: 52 029,00 zł Cena brutto: 63 995,67 zł
szt.
zobacz więcej
Metallkraft HPS 45S - Nożyce hydrauliczne do profili Metallkraft HPS 45S - Nożyce hydrauliczne do profili
Producent: Metallkraft
Cena netto: 47 779,00 zł Cena brutto: 58 768,17 zł
szt.
zobacz więcej
Wykrojnik do metalu Metallkraft HPS 40S Wykrojnik do metalu Metallkraft HPS 40S
Producent: Metallkraft
Cena netto: 39 029,00 zł Cena brutto: 48 005,67 zł
szt.
zobacz więcej
Metallkraft HPS 55 DS - Uniwersalny wykrojnik do metalu Metallkraft HPS 55 DS - Uniwersalny wykrojnik do metalu
Producent: Metallkraft
Cena netto: 70 009,00 zł Cena brutto: 86 111,07 zł
szt.
zobacz więcej
 Uniwersalny wykrojnik do metalu Metallkraft HPS 65 DS Uniwersalny wykrojnik do metalu Metallkraft HPS 65 DS
Producent: Metallkraft
Cena netto: 73 499,00 zł Cena brutto: 90 403,77 zł
szt.
zobacz więcej
Metallkraft HPS 85 DS - Uniwersalny wykrojnik do metalu Metallkraft HPS 85 DS - Uniwersalny wykrojnik do metalu
Producent: Metallkraft
Cena netto: 96 579,00 zł Cena brutto: 118 792,17 zł
szt.
zobacz więcej
Metallkraft HPS 175 DS - Uniwersalny wykrojnik do metalu Metallkraft HPS 175 DS - Uniwersalny wykrojnik do metalu
Producent: Metallkraft
Cena netto: 198 849,00 zł Cena brutto: 244 584,27 zł

Sprawdź gilotyny hydrauliczne do blachy w naszej ofercie!

W naszej ofercie znajdują się różne gilotyny hydrauliczne do blachy. Są to między innymi specjalne urządzenia do wytwarzania profili stalowych, które wyposażone są w różne nożyce - do kątowników, płaskie oraz wiele innych. Ponadto wszystkie gilotyny hydrauliczne w naszym asortymencie zbudowane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu wytrzymują pracę pod dużym naciskiem i zwiększoną eksploatację. Nie czekaj i sprawdź powyższe gilotyny do blachy już teraz - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Zapewniamy również inne niezawodne urządzenia jak gilotyny pneumatyczne, gilotyny ręczne oraz gilotyny silnikowe.

Gilotyna hydrauliczna - niezawodne narzędzie w każdym zakładzie

Hydrauliczne gilotyny do blachy to jedno z najpopularniejszych i często wykorzystywanych narzędzi do obróbki blachy. Z tego powodu stanowią standardowe wyposażenie każdego większego warsztatu lub zakładu produkcyjnego. Hydrauliczne gilotyny to świetny wybór do każdego miejsca, które zajmuje się profesjonalną obróbką metalowych arkuszy. Urządzenia te są niezwykle nowoczesne, przez co z łatwością przecinają blachę - zachowując precyzyjne i estetyczne efekty. Ponadto wyróżniają się ponadprzeciętną siłą nacisku, zwiększając efektywność pracy z metalem o różnej grubości.

W ofercie sklepu internetowego JP-Tech znajduje się szeroka oferta maszyn do metalu, jakimi są gilotyny hydrauliczne. To praktyczne rozwiązanie dla każdego zakładu, który zajmuje się seryjną obróbką blachy. Gilotyna hydrauliczna jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem, które skutecznie przyśpiesza pracę i zapewnia nieskazitelne rezultaty cięcia. Na tej stronie znajdują się różnorodne modele, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie urządzenia do warsztatów o różnorodnych wymaganiach. Gilotyna hydrauliczna gwarantuje to efektywną pracę w każdych warunkach.

Gilotyna hydrauliczna - jaka jest zasada jej działania?

Gilotyna hydrauliczna jest urządzeniem o dość prostej obsłudze. Jej działanie opiera się na nacisku wytworzonym przez siłowniki hydrauliczne, który następnie przechodzi na ostrza tnące. Dzięki temu proces cięcia blachy może być kontrolowany i przez to przynosić zamierzone rezultaty. Warto wspomnieć, że gilotyna hydrauliczna często stosowana jest jako alternatywa dla cięcia laserowego lub plazmowego - jest to spowodowane tym, że podczas cięcia materiał nie jest poddany oddziaływaniu ciepła. Dzięki temu urządzenie to świetnie sprawdza się do obróbki blachy ocynkowanej lub powlekanej, których powłoki ochronne mogłyby zostać uszkodzone w wyniku wysokiej temperatury.

Jakie korzyści zapewnia gilotyna hydrauliczna?

Jak można więc zauważyć, gilotyna hydrauliczna jest urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu, dzięki któremu możliwa jest precyzyjna obróbka różnych typów metalu. Wspomnieliśmy już, że narzędzia te zapewniają niezwykłą precyzję cięcia - dzieje się tak ze względu na to, że gilotyny hydrauliczne są jednymi z najsilniejszych narzędzi tnących na rynku. Wysoce silny nacisk (osiągający siłę nawet setek ton!) sprawia, że krawędzie pociętej blachy nie są postrzępione. Modele o największej sile nacisku można wykorzystać nawet do cięcia złomu z wagonów kolejowych i nie tylko!

Ponadto gilotyna hydrauliczna zapewnia nie tylko idealne efekty pracy, ale również wysokie bezpieczeństwo. Jak w przypadku innych maszyn przemysłowych, podczas obsługi tych urządzeń konieczne jest zachowanie należytej ostrożności. Jednak same gilotyny hydrauliczne wyposażone zostały w rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo użytkownika oraz zapobieganie nagłemu przerywaniu pracy - m.in. takie systemy zabezpieczające jak osłony ochronne. wyłączniki awaryjne czy blokady.To niezwykle ważne zarówno dla zachowania ciągłości produkcji, jak i komfortu operatora. Warto zaznaczyć również, że gilotyna hydrauliczna jest urządzeniem, które można sterować komputerowo, co dodatkowo zmniejsza ryzyko pomyłek czy utraty materiału w procesie obróbki.

Gilotyny hydrauliczne - co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Do innych zalet, jakimi wyróżnia się każda gilotyna hydrauliczna, można zaliczyć też mniejszą deformację materiału podczas procesu obróbki. Jest to bardzo ważne w przypadku blach o mniejszej grubości - jest to więc kolejny element, który wpływa na wszechstronność tych urządzeń. Decydując się na zakup maszyny, jaką jest gilotyna hydrauliczna, warto zwrócić uwagę także na możliwość regulacji urządzenia i korzystania z funkcji dodatkowych.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który pomoże najlepszą gilotynę hydrauliczną do danego zakładu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl