Nożyce krążkowe to specjalistyczne modele nożyc do blachy, które umożliwiają cięcie po łuku. Takie urządzenie jest wysoce cenione zarówno przez profesjonalistów jak i hobbystów-majsterkowiczów. Mimo swojej wyprofilowanej funkcjonalności, nożyce krążkowe są używane niezwykle często, zwłaszcza w zakładach masowej obróbki metalu. Nie ma innych urządzeń, które mogłyby tak dobrze wykonać zadanie nożyc krążkowych.

Wszystko to maszyny te zawdzięczają właśnie tak zwanym krążkom, które są w stanie za pomocą swej charakterystycznej budowy wykonywać cięcia łukowe. Cięcia te w nożycach krążkowych są niezwykle precyzyjne, bez pozostawionych niedoskonałości. Te maszyny do metalu są tak zbudowane, aby praca z nimi była jak najwygodniejsza i najbezpieczniejsza, nie kompensując tym samym na efektach pracy.

Metallkraft KS 1 - Ręczne nożyce do cięcia łuków i krzywizn Metallkraft KS 1 - Ręczne nożyce do cięcia łuków i krzywizn
Producent: Metallkraft
Cena: 3 802,30 zł (netto: 3 091,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Metallkraft KS 2 Elektryczne nożyce do cięcia łuków i krzywizn Metallkraft KS 2 Elektryczne nożyce do cięcia łuków i krzywizn
Producent: Metallkraft
Cena: 18 958,91 zł (netto: 15 413,75 zł )
szt.
zobacz więcej

Szeroka oferta nożyc krążkowych

Oferowane przez nas nożyce krążkowe do cięcia blachy to produkty pochodzące z fabryk Metallkraft - renomowanego producenta z Niemiec, który jest liderem produkcji maszyn do obróbki metalu na Zachodzie. Firma ta dostarcza zawsze urządzenia o najwyższej precyzji i o solidnym wykonaniu. Dodatkowo, każda maszyna, w tym nożyce krążkowe, obarczona jest gwarancją jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nożyc krążkowych do cięcia blachy i kontaktu w razie ew. pytań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl