Menu

Wiertła trepanacyjne

Wiertła trepanacyjne wykorzystywane są do wykonywania otworów przelotowych o dużych średnicach. Służą do skrawania metalowego materiału jedynie na obwodzie wykonywanego otworu, dzięki czemu proces jest bardziej wydajny i przebiega sprawniej. Wiertła trepanacyjne mają kształt rury do wierceń głębokich lub płytkich. Ostrza wykonuje się z wysokiej jakości stali szybkotnącej. Wiertła trepanacyjne sprawdzają się w pracach warsztatowych, oraz w pracy przemysłowej. W dodatku są dobrą alternatywą dla wierteł krętych.

Dostępne w ofercie wiertła trepanacyjne idealnie sprawdzi się do obróbki otworów przelotowych. Wynika to przede wszystkim z techniki obróbki, która polega na pozostawieniu materiału w postaci rdzenia na środku obrobionego otworu. W dodatku wiertła trepanacyjne cechują się mniejszą eksploatacją i poborem mocy w porównaniu do tradycyjnych wierteł. Dzięki wyposażeniu swojego warsztatu w niezawodne akcesoria, w pełni zadbamy o wyposażenie do maszyn. O zaopatrzenie w porządne wiertła trepanacyjne zadbała m.in. marka Optimum.

Optimum - Komplet 6-częściowy wierteł rdzeniowych HSS-TiAlN 30 Optimum - Komplet 6-częściowy wierteł rdzeniowych HSS-TiAlN 30
Producent: Optimum
Cena: 475,58 zł (netto: 386,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Optimum - Komplet 6-częściowy wierteł rdzeniowych TiAlN 30 Optimum - Komplet 6-częściowy wierteł rdzeniowych TiAlN 30
Producent: Optimum
Cena: 587,76 zł (netto: 477,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Metallkraft - Zestaw wierteł trepanacyjnych - 6 częściowy Metallkraft - Zestaw wierteł trepanacyjnych - 6 częściowy
Producent: Metallkraft
Cena: 750,18 zł (netto: 609,90 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Wiertła trepanacyjne i nie tylko - sprawdź ofertę JP-Tech!

W naszym sklepie internetowym oprócz agregatów benzynowych oferujemy tysiące produktów wysokiej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu, w którym znaleźć można między innymi:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl