OPTIMUM B 14 - Wiertarka stołowa, kolumnowa
wycofany z oferty
Opis
Dlaczego warto kupić wiertarki z serii B 14? Dostajecie produkt wysokiej jakości, bardzo wydajny i co najważniejsze w niskiej cenie.
- Gwarantowana dokładność współosiowości mniejsza od 0.03 mm mierzona w osi tulei wrzeciona
- Precyzyjnie osadzony stół roboczy z diagonalnymi rowkami teowymi (B13 - 16 rowki), pochylny +/-45° i obrotowy o 360°
- Wrzeciono wiertarki na łożyskach kulkowych
- Seryjnie wyposażone w szybkomocujący uchwyt wiertarski
- Cichobieżna przekładnia pasowa dzięki zastosowaniu aluminiowych kół pasowych
- Dzięki zastosowaniu zębatych kół pasowych uzyskano lepszą jakość przeniesienia napędu oraz zmniejszenie poślizgu
- Długi, ergonomiczna aluminiowa dźwignia z uchwytami typu Softgrip
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- Masywna, duża podstawa z rowkami, użebrowana od spodu
- W komplecie rowki teowe do mocowania imadła (od B 14)
- Obroty prawo – lewostronne (modele 400 V)
Zakres dostawy quantum B 14:
- Uchwyt wiertarski (1-13 mm) B 16
- Osłona uchwytu wiertarskiego
- 2 nakrętki teowe
| DANE TECHNICZNE | B 14 |
| Moc silnika | 350 W 230V ~50Hz |
| Średnica wiercenia w stali | Ø 14 mm |
| Średnica przy wierceniu ciągłym | Ø 12 mm |
| Wysuw tulei wrzeciona | 50 mm |
| Odległość od wrzeciona kolumny | 104 mm |
| Mocowanie wrzeciona | stałe / B 16 |
| Obroty wrzeciona | 520 – 2620 min-1 |
| Ilość zakresów prędkości | 5 |
| Wymiary stołu roboczego | 160 x 160 mm |
| Wielkość rowków | 14 mm |
| Pochył stołu roboczego | +/- 45° |
| Obót stołu roboczego | 360° |
| Prześwit wrzeciono / stół | 330 mm |
| Powierzchnia robocza podstawy | 140 x 180 mm |
| Prześwit wrzeciono - stopa | 440 mm |
| Średnica kolumny | Ø 46 mm |
| Wymiary | 420 x 230 x 700 mm |
| Waga | 21 kg |
Aluminiowe koła pasowe
- Wyjątkowo cicha praca
- Zębate pasy napędowe poprawiające przenoszenie napędu
- Osłona pasów napędowych z wyłącznikiem bezpieczeństwa
- Gwarantowana dokładność współosiowości mniejsza od 0.03 mm mierzona w osi tulei wrzeciona
- Wrzeciono wiertarki na łożyskach kulkowych
- Szybkomocujący uchwyt wiertarski w komplecie
- Przyjazny dla użytkownika wyłącznik bezpieczeństwa zgodnie z IP 54 z wyzwalaczem podnapięciowym i awaryjny wyłącznik stop
- Duża, regulowana na wysokość, szybka ochronna z wyłącznikiem bezpieczeństwa zapewniająca maksymalną ochronę