Flex ODE 100-2 Set - Szlifierka Delta z regulacją liczby obrotów
wycofany z oferty
Opis
Szlifierka Delta z regulacją liczby obrotów
- Do każdego rodzaju materiału odpowiednia prędkość szlifowania dzięki regulacji liczby obrotów. Obrabiany materiał nie ulega uszkodzeniom
- Ergonomiczne ukształtowana, poręczna osłona z wgłębieniem Softgrip na dłoń zapewnia bezpieczny chwyt i dobre prowadzenie
- Małe i szczególnie lekkie urządzenie do obsługi jednoręcznej, najbardziej ergonomiczne i specjalnie wyważone, aby zapewnić eksploatację z minimalnymi drganiami. Dzięki temu prace wykonywane są bez wielkiego zmęczenia i nie obciążają stawów użytkownika
- Zintegrowany system odsysania pyłu i bezpieczne usuwanie pyłu szlifierskiego dzięki pojemnej torebce filtrującej z nierozrywalnego papieru. Torebka filtrująca chroniona jest kasetą z tworzywa sztucznego wytrzymałego na uderzenia
- Możliwość przyłączenia do zewnętrznego systemu odsysania pyłu
- Długi okres trwałości płyty szlifierskiej ze specjalnego materiału o bardzo wysokiej wytrzymałości
- Specjalnie do robót szlifierskich w kątach i na krawędziach
- Nadaje się dobrze do prac prowadzonych nad głową
| Dane techniczne | |
| Moc pobierana | 230 Wat |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 8000 - 13000 /min |
| Liczba obrotów biegu jałowego | 16000 - 26000 /min |
| Skok | 2,0 mm |
| Tarcza szlifierska | 100 x 150 mm |
| Mocowanie narzędzia | rzep |
| Przyłącze do odsysania pyłu | Ø 27 mm |
| Waga | 1,20 kg |
| Wyposażenie podstawowe: | |
| 1 tarcza szlifierska na rzepy | 436.321 |
| 1 kaseta z mikrofiltrem PES | 407.984 |
| 1 Papier ścierny SELECTFLEX P 80 | 380.997 |
| 1 Papier ścierny SELECTFLEX P 120 | 381.136 |
| 1 Walizka transportowa L-BOXX® 136 | 414.085 |
| Wkładka do walizki | 412.198 |




