Unicraft Kowadło dwurożne 25 kg Unicraft Kowadło dwurożne 25 kg
Producent: Unicraft
Cena: 578,00 zł (netto: 469,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft Kowadło dwurożne 50 kg Unicraft Kowadło dwurożne 50 kg
Producent: Unicraft
Cena: 1 236,00 zł (netto: 1 004,88 zł )
szt.
zobacz więcej
Unicraft Kowadło dwurożne 100 kg Unicraft Kowadło dwurożne 100 kg
Producent: Unicraft
Cena: 2 641,00 zł (netto: 2 147,15 zł )
szt.
zobacz więcej

Kowadła renomowanego producenta z Niemiec

Kowadła wykorzystywane są w rzemiośle w zasadzie od zawsze. Urządzenia te są niezbędne do obróbki metalu a przez wieki nie straciły na swojej użyteczności. Choć dziś w przemyśle znaleźć możemy wiele zaawansowanych technologicznie maszyn, to nic nie jest w stanie zastąpić klasycznego kowadła. Urządzenie to wciąż jest cenione i używane przez wielu specjalistów.

Kowadła przeznaczone są dla osób zajmujących się profesjonalnie kowalstwem, ale korzystać z nich również mogą hobbyści, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rzemiosłem. Kupując takie kowadło należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonane, na jego rozmiary oraz na bitnię. W ten sposób upewnimy się, że dany model jest tym, czego poszukujemy.

Kowadła firmy Unicraft

W naszej ofercie znaleźć można kowadła firmy Unicraft. Jest to renomowany producent z Niemiec, który specjalizuje się w zaopatrywaniu wszelkiego rodzaju warsztatów. Firma ta zdobyła sobie niezwykłe uznanie na Zachodzie, dzięki precyzji wykonania swoich produktów oraz korzystania w procesie produkcji z materiałów najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kowadeł a w razie ewentualnych pytań, do kontaktu z naszym zespołem specjalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl